Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a veleményetek Schobert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a veleményetek Schobert Norbi kijelentéséről, hogy azért mennek tönkre a magyar házasságok, mert a nők szülés után nem fogynak le?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 02:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

KB fél órája vagyok fent az oldalon de kb. Ez a 10. Norbis kérdés.

Egyébként szerintem hülyeség.

13 éve vagyunk együtt a párommal, anno volt 45 kilós bombázó én meg 60 kiló... Most ő 2 szülés után 70 kiló (volt 80 is), én meg 80, rajtam van felesleg én azt tudom, de jók vagyunk egymásnál, megvan a kémia, nem válnék el a feleségemtől és meg sem csalnám.

2020. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Marketing az egész. Azért mondta, hogy még többen vegyék az egészségtelen műanyag szarait.
2020. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Neither A, nor B!
2020. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem egyforma genetikájúak a nők sem! Párom eleve vékony alkatú, ikreket szült és a szülés után 3-4 kilóval volt nehezebb. De ő a terhesség ideje alatt teljesen normálisan evett. Viszont ismerős párja, meg a 9 hónap alatt tolta magába a süteményeket, meg is lett az eredménye, úgy 15-20 kiló plusz. Ezzel van itt a baj, hogy sokan a szülés alatt nekiállnak egészségtelenül falni, aztán utána meg azzal ámítják magukat, hogy ha a párjuk soványan is szeretett, akkor majd kövéren is fog, meg, hogy "így érzem jól magam". Közben meg a párjuk a munkahelyén panaszkodik, hogy mennyit hízott az asszony, és reméli, hogy vissza fog fogyni, mert ő a vékony énjébe szeretett bele.

Az orvos mindig azt mondja, hogy a terhesség alatt egészségesen kell enni sok vitamin gyümölcs stb. Azt egyik sem mondta soha, hogy told csak magadba 1000-el az édességet, meg a mekis kaját.

2020. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha valami atom kan (Momoa) mondaná ezeket, még meg is fontolnák a nők, na de ő igen messze áll az atomkanságtól. Egyenlőre 😀
2020. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Szar ügy kövérnek lenni, függetlenül bármiféle házasságtól. Egészségtelen, nehéz mozogni, nem lehet olyan csinosan öltözködni, mint átlagos testalkattal, nincs megfelelő választék ruhákban sem, nyáron rohadtul izzad az ember és még lehetne sorolni.


Mindezeket Norbitól függetlenül írtam. (egy volt kövér, de már átlagos testalkatú nő)

2020. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
81% Köszönjük a nagyon meglepő választ.
2020. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A két nap óta 4800-an jelentkeztek le a FB oldaláról.


[link]


Nagyon kényes téma a megcsalás és a terhességi meghízas is külön külön. Egyszerre említeni nem volt bölcs dolog.

2020. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez az egyik ok. A másik a személyiségváltozás.
2020. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
"Szégyelljétek magatokat, dagadt nők! A ti hibátok, hogy megcsal a pasi - tök jogosan - és a gyerek félárva marad, mert dagadtak vagytok! Le kéne fogyni! Jéé, véletlenül pont van egy fogyással foglalkozó cégem, vegyétek ezt a port, most csak 19.999 forint. Kanalazd csak, mint a literes dobozos fagyit szoktad, legalább hamarabb fogy"
2020. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!