Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Rubint Réka helyében védnétek, kitartanátok a "botrányhőse" mellett?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 15:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%

Baromi felesleges ebbe belevonni Rékát.

Nem ismerjük az életüket, nem tudjuk, hogy mi játszódik le a színfalak mögött. Pont.


Norbi karrierjét nem igazán követtem, de néha bele-bele futottam pár interjúba vele, meg ugye ott vannak a rendszeres botrányai is, amikről elég nehéz nem tudomást venni, de az alapján amit belőle láttam, az jött le, hogy egy komplexusos kis ember, aki imádja magát nagynak érezni. Aki komplexusos, az szerintem otthon is komplexusos, ami sokféle formában megmutatkozhat. Szóval milyen lehet évtizedekig egy ilyen emberrel élni, és egy ilyennel családot alapítani? Azzal, aki a nyilvánosságnak is képes ilyen szintű primitív oldalát mutatni?

Hát mit tudom én, hogy mit tennék, ha egy ilyen emberrel élnék.

Pláne, hogy Réka egy rendkívül rendes, jólelkű, összeszedett nőnek tűnik, akit a nyilvánosság konkrétan az egész karrierje alatt alázott azzal, hogy "ló feje" van. Gyerekkorom óta egészen mostanáig látok olyan vicceket (sokszor hivatásos "humoristáktól") amik a külsejét célozzák meg, és ezek elől csak otthon, norbi, és a gyerekei mellett talált menedéket.


Szóval nem tudom, hogy mit tennék, de amit nem fogunk most csinálni (annak ellenére, hogy már jópár helyen láttam) hogy Rékán verjük le a hülye férje botrányát, és amiatt ingatjuk a fejünket, hogy miért nem hagyja ott norbit.

2020. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Réka olyan kedves, hogy a vőlegényét hagyta ott Norbi tárcájáért
2020. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
plusz nem egy ember volt szemtanúja (csak titoktartási szerződést kell kötni)milyen módon beszélnek egymással ők ketten, ha megfeledkeznek a játékról. ugyanolyan gonsoz lett sajnos szerintem
2020. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

#11: Ha a sarkon állva lóbálja a retikült, ne sírjon, ha megkérdezik a tarifát.

Lófeje van. És? Mit mondjanak rá, hogy milyen szép, baba arcú nő?

Pont az a vicc, hogy őt nem lehet gúnyolni a külseje miatt, de mindenki mást igen?


A házasságukról ez a nyilatkozat épp eleget elmondott. Norbi nem tartja értéknek a gyerekszülést, a terhességet, a közös cég igazgatását, a háztartás vezetést, csak nézzen ki jól a nő, és akkor lesz szex, egyébként ne sírjon, ha csalják, mert az is az ő hibája. Én speciel egy kávéra nem mennék el ekkora fhaszparaszttal, nem is én mentem hozzá.

Egy kérdés: szerinted aki azt kérdi, (Pl én), hogy miért nem hagyja el, az ilyenkor rosszat akar lenni? Te a legjobb barátnődnek mit mondánál, ha ilyen lenne a férje? Nem baj, Mucikám, csak nyelj és mosolyogj, mert válni szégyen?

2020 van, nem 1920.

2020. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megcsalta, a helyében kiállnék megmondani a tutit ezzel kapcsolatban. :D Abból is születhetne jó motivációs beszéd a témában, talán jobb is.
2020. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
mármint melyik álljon ki ezzel? mindegyik megcsalta a másikat, nem egyszer
2020. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
@16,de Réka legalább nem a hűséggel érvel a fogyás mellett :D
2020. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Nagy f..sz ez a Norbi, de van amiben egyet kell hogy értsek vele. A Réka együtt is él ezzel az emberrel, nem kell neki bemutatni a férje stílusát és életfelfogását, pontosan tudja kivel él együtt.

Ami a mondanivalót illeti, egy része provokáció, egy része viszont igazság. Amikor a gyerekünk született 2 évig nem feküdtünk le a nejemmel, és nem azért mert nem lett volna kedvem hozzá, hanem azért mert őmaga nem volt elégedett a testével és depis lett. Türelmes embernek tartom magam, de férfitársaim jó része biztosan keresett volna egyéb megoldást a helyemben, mert úgy éreztem magam mintha szórakoznának velem. Ami a terheskori elhízást illeti, a nejem is több mint 30kg hízott a terhesség alatt, szó szerint mindent felfalt ami a szeme elé került, felhívtam rá a figyelmét hogy túlzásba viszi a kajálást, de ő folyamatosan éhes volt és a hormonokra fogta. Szülés után +20 kiló maradt rajta, és a gyerek 1 éves koráig ez még gyarapodott még +5kg, és nem egyszer hallottam tőle, hogy ez így nem mehet tovább, mert 44 méretű ruhákat vett magának.

Van olyan férfi aki szereti a duci nőket és tud hozzájuk is vonzódni, de én sajnos nem ilyen vagyok. Megismered a párodat 55-60 kilósan és tetszik a látvány és büszke vagy ezerrel, de 90 kilósan már egészen más a helyzet, szívesen beszélgettek, szeretitek is egymást, de szexuálisan egyáltalán nem vonz. Kihangsúlyozom, hogy ez nem csak a nőkre igaz, hanem a férjükre is, ha elhagyják magukat igénytelenek lesznek az nehezen bocsájtható meg.

Még valami, azért az sem mellékes tényező, hogy a nő háztartásbeli és lenne ideje sportolni, foglalkozni magával, vagy lehúzza a 8 órát a melóban, neveli a gyereket, megcsinálja a házimunkát és hulla fáradtan este beesik az ágyba, mert ebben az esetben meglrtem ha nincs hozzá akarata vagy lelkesedése.

2020. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha az én párom azt mondaná, hogy a külsőm tartja mellettem és nem vonzódna hozzám ha 10 kilóval nehezebb lennék körberöhögném és megmondanám, hogy ott az ajtó.
2020. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
37%

"Réka olyan kedves, hogy a vőlegényét hagyta ott Norbi tárcájáért"


Persze, biztos csak ez volt az oka. Te aztán tudod.

2020. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!