Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetem meg többévé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem meg többévés fizetesemet a volt paromtol? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Bankkártyam igenylesekor tudomasomra nem hozta, hogy kettonk néven lesz a bankkártya. Én meg akkor alairasomat adtam első szóra. Mindez pár eve tortent, most alig van pénz a kártyán, mert mindig leszedte.
2020. jan. 22. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk átirányitod a fizetésed egy álltalad készített saját kártyára? A másikat meg le mondod?

Hónapokig nem tűnt fel, hogy nincs lové? Most erre mit lehet mondani?

2020. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

A munkáltatódnak szólsz, hogy ne oda utaljon, nyitsz új számlát. Az extől visszakéred!

Nem tűnt kel évekig, hogy veszi le a pénzt?

2020. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától nem adja vissza, akkor sehogy.

Tanulj a hibáidból, ès ennyi. Igènyelj másik bankszámlát, ezentúl oda kèrd a fizetèsed.

Eleve nem írunk úgy alá semmit, hogy nem olvassuk el. Meg èvekig nem tűnt fel? Ez a válságos ára. Ezentúl figyelj oda.

2020. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
nem kártyán van pénz, hanem számlán. ahhoz tartozik kártya. ezt nem. is értem mit jelent, hogy kettőtök nevén van kártya. de a lényeg, hogy menj be a bakodba és mond el nekik a szitut, hogy lehet e ilyenkor valami feljelentést tenni, ha az engedélyed nélkül vette le a pénzedet. atmeknél van kamera szóval nem mondhatja hogy nem ő volt.
2020. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem hozta a tudomásodra? Kellenek a te adataid is hozzá és az exedé is. Nem tud bemenni a bankfiókba és nyitni a nevedre egy számlát, kivéve ha a hivatalos gyámod.


Meg ne haragudj, de nem értem. Mi az, hogy most alig van rajta pénz? Külön váltak az útjaitok, de hónapokig ugyanazt a bankszámlát használtátok?

Pár évre visszamenőleg mit akarsz már?

2020. jan. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem az eszedért szeretett.
2020. jan. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy a férfi? Elvileg feljelentheted, ha tudod bizonyítani. De elsőnek utaltasd a fizetésed egy másik számlára. Házasok voltatok? Mert akkor buktad.
2020. jan. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
#5, azt egy szóval sem írta, hogy szakítottak.
2020. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8#

“Volt páromtól”

2020. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na az a szó nekem kimaradt. :)

Ettől függetlenül nem tudni mikor szakítottak, a pènzeket mikor vette le. De egy biztos, ekkora balek mint a kèrdező, nem sok van.

2020. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!