Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szerezhetem így a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt a barátnőmmel nagyon szerettük egymást és mai napig szeretjük! De viszont voltak köztünk nézet eltérések és szakítottunk sajnos.Most hiányzunk egymásnak de nem akar már velem lenni szeret és hiányzom neki azt mondta de én úgy gondolom hogy nem mer megint kapcsolatba lépni velem.Kicsit el hidegült a kapcsolatunk az utóbbi időben amiben mind a ketten hibásak vagyok.De én vissza akarom őt szerezni olvasgattam erről hogy az lenne a jó meg oldás ha ujjra el kezdek neki udvarolni,el vinni vacsorázni,sétálni és aztán nem hagynám abba folyamatosan fel dobnám a kapcsolatot akkor lenne esély ujjra kezdéshez szerintetek ???Az tegyük hozzá hogy mindent meg tennék érte hogy ujra együtt legyünk ha van valami jó tanács még esetleg akkor várom!!

#barátnő #esély #szeretet #Visszaszerezhetem
2014. márc. 24. 18:31
 1/5 anonim válasza:

Hú ha

Szerintem kezdj el udvarolgatni és mindig maradj romantikus! Akkor hátha sikerül

2014. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Légy határozott, mert szerintem, ezzel azt sugalld neki, hogy tényleg igazán gondolod,....

Légy kedves, és nyílj meg előtte, ahogy még soha.

Mondj, olyanokat, hogy boldoggá akarod tenni, és, hogy mellette boldog vagy, és, hogy neked ez sokat jelent, hogy újra összeöljetek. Csinálj, olyat, amit még nem csináltál...Pl. Kiabált ki hogy szereted :$ Csak ti ketten legyetek... Időpont, szerintem a legalkalmasabb az este, mert nők többsége fél a sötétben és így közelebb lesz hozzád,, és számára biztonságot nyújtasz :$

Remélem segítettem...Tarts ki, ha tényleg szereted :)

2014. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget !!
2014. márc. 25. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha a csaj most nem akarja újra kezdeni abból később sem lesz semmi,vagyis de,ha most összejöttök akkor később szakítás!Ami nem megy nem kell erőltetni!Bocsi de ez az igazság!Egy darabig lehet működni fog de nem hosszú távon!
2014. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zolo ***** válasza:
Reszleteket nem irtal miert lett szakitas. Igy konkretumot ezrt nem is tudok irni. Eloszor azt kell tisztazni miert szakitottatok. Meg mindig szeret ezt meg is mondta, mar remenyre ad lehetoseget. Szerintem azt varja hoditsd meg ujra. Most mar konnyebb dolgod van mint eloszor. Mar ismered mit szeret.
márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!