Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kért időt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel körülbelül két hétig jártunk, az elején minden oké volt pár randi után megtörtént a dolog is akarta én is akartam . rá kis időre miután megtörtént a dolog elkezdett megváltozni már nem volt olyan aktív beszélgetésekben nem keresett annyira és végül odajutottunk hogy kért egy kis időt mert elmondása szerint én túl szenvedélyes vagyok meg egy kicsit távolságtartó is ridegebb alapból és szerinte nem passzolunk bár az elején nem ezt mutatta és most nem tudom hogy mennyi gondolkodási időt kell ilyenkor adni vagy egyáltalán érdemes várni? még azt mondta hogy talán várni kellett volna még az első együttléttel és most tanácstalan hogy mi legyen mert szerinte nem passzolunk mivelhogy én túl szenvedélyes vagyok ő még rideg és nem passzol

a vérmérsékletünk, ezért gondolkodási időt kért ez volt egy hete



2020. jan. 23. 19:58
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Bástya, már mással kupakol.

Az időkérés az esetek bő 95 százalékában csak a szakítás halogatása/elodázása.

2020. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor megírtam neki hogy többé nem keresem akkor kért időt
2020. jan. 23. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt jelenti.

Ejtsd.

2020. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most mással kavar, aki addig függőben volt.

S ha nem jön be, akkor még ott vagy te talonban.

Felejtsd el.

2020. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hogy mit jelent a "túl szenvedélyes" vagy.

Lehet, hogy ő még nem volt ráhangolva eléggé, de te

már túl voltál árkon-bokron?

Elég figyelmes, türelmes, gyengéd voltál, vagy csak uccu neki, mindent bele?

2020. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szex része jó volt , nagyon élvezte és alapból is megadóm a modját nem durr bele
2020. jan. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!