Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2019 aug-ban jöttünk össze. Azt tudni kell, hogy tavasszal vált el. Kapcsolatunk nagyon intenzíven indult, egyikünk sem érzett ilyet. Most időt kért! Hogy megijedt az új lehetőségtől vagy képtelen érezni. Reménykedjek vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
2019 augusztusában? Add már kölcsön a DeLoreant nekem, hadd nézzem meg lesz e jövő ilyenkor csajom. A doki viszont meg ne tudja, hogy mit csináltunk.
2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Szerintem az időutazàs rémítette meg.
2018. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne szomorkodj. 8 hónapod van rá, hogy kitaláld mit csinálnál másként és újra találkoztok.

32/f

2018. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2018!!!
2018. dec. 29. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szia, McFly. :-) A nyertes lottószámok listáját meg nem hoztad vissza a következő pár hónapra, fogadjunk...
2018. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehetett sima fellángolás is a részéről. Ha ennyire intenzív volt a dolog akkor inkább erre gondolnék és nem igazi szerelemre. Én azt mondanám, hogy ha valaki időt kér az nem szerelmes. Talán inkább csak "gyógyszer" voltál neki, jó volt a válás után újra nyeregben érezni magát. De ezek csak spekulációk. De nem gondolnám, hogy sok értelme van ennek így.
2018. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy nap alatt belezúgni valakibe durva. Akkor milyen -240 nap alatt?
2018. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Voltam már hasonló szituban.4 hónapig elhalmozott virággal,szerelmet vallot,úgy viselkedett,mint aki sosem akar elengedni aztán azzal a szöveggel jött,hogy túl gyorsan jöttem neki a válás után,most összezavarodott.

Aztán 1 hónapig kb kapartam utána és mikor feladtam,akkor próbált visszajönni .Hát köszi de mással játszon

2018. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Aki időt kér a másiktól, az már régen rossz. Engedd el! Még nem hallottam olyanról, akik utána hosszú évekig boldogan éltek, míg meg nem haltak.
2018. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus rebound. Valas utan jo, ha van valaki.
2018. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!