Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell felkapni a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell felkapni a vizet? Nem néztem k*rvának (? )

Figyelt kérdés

Barátnőmet sokszor nem lehet rávenni a szexre, de én meg igénylem naponta 2-szer is akár.

Ő - állítása szerint - ellenne heti 3-4 alkalommal is de az nekem meg kevés, és akkor én meg rákérdeztem, hogy mennyiért feküdne le velem naponta, erre kiakadt, hogy én most k*rvának nézem? meg kiabált mint valami tini kislány.

Most ez miért olyan nagy dolog, hogy megkérdeztem tőle, hogy mennyiért csinálná naponta? A legtöbb lány kapható erre most meg csinálja a hisztit, olyanokat vág a fejemhez, hogy menjek b*sszak szét egy k*rvát azzal beszéljek így, de mondom megbántottalak?


Lányok ti ezen megsértődnétek? Mert szerintem ebbe semmi olyan nincsen, jó oké lehet, hogy ez a kérdés asszociál az örömlányokra, de tényleg nem így értettem.



2020. jan. 23. 21:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%

Hogy lehet valakinek ennyire alacsony érzelmi intelligenciával kapcsolata?

Nekem ez instant szakítás, hatalmas tapló vagy és láthatóan fogalmad sincs a szexualitásról. Emellett meg persze azt is leszarod, hogy a párodnak mi a jó.

2020. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
El kell, hogy keserítselek, de igaza van a barátnődnek. A leírásod alapján pedig kicsit sem tűnik úgy, hogy szeretnéd szóval teljesen jogos, hogy mérges lett.
2020. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Most ez megint csak a dolog felnagyítása, ti lányok igaz sokkal érzékenyebbek vagytok, de nem kell MINDENEN drámázni.
2020. jan. 23. 21:30
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Remélem ez egy provokatív fiktív kérdés. Amennyiben valós akkor ritka nagy bunkó vagy
2020. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen elég érzéketlen egy megnyilvánulás volt. annyira nem tudsz alkalmazkodni a barátnődhöz hogy csak kétnaponta csináljátok.....
2020. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem tagadom vannak pillanatok amikor ritka nagy p*cs vagyok, de általában nem és már írtam, hogy igen ez valamire hajaz, már a kérdés, de a lányok lehetnének kicsit rugalmasabbak.
2020. jan. 23. 21:33
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

"de mondom megbántottalak?"


Neeeeem bzdmeg...

2020. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
Ebben engem maga az undorít - és félek, hogy ilyen férfit fogok ki, vagy hogy mindegyik ilyen - hogy te leszarod, neki mi jó, és csak használnád a testét. Komolyan élveznéd, hogy fekszik és tűr?
2020. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem külön tarifa kéne akkor a takarításra is hiszen azt is van akinek megfizetik. Ha már a szexért fizetnél....

Ahogy írták ez szakító ok. Mert gyanítom nem ez volt az első és nem is az utolsó ilyen megnyilvánulásod. Főleg mert szerinted semmiség egy kapcsolatban a testiséget (ami jó esetben érzelem alapú) pénzre váltani. Ahogy az is semmiség hogy csak magadra tudsz gondolni és eszedbe se jut milyen lehet a csajnak mikor a háta közepére nem hiányzik a szex te meg nyomulsz zsarolsz és az egészet egy bevásárlás szintjére degradálod.

2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért akar a barátnőd lenni bárki is mert szerinted full okés ha olyanokat beszélsz neki, mint amiket a riba@ncoknak szoktak mondani. Ezzel megaláztad őt.

Csak nem veszed észre.

Azt hiszed mert a párod máris barmit kimondhatsz. Ez nem így működik.

Ha riba@nc kell neked mej pro@stikhoz,de ne a csajodnak éreztesd,hogy ugyanazt jelenti neked is ennyi erővel ez nem is kapcsokat ha ilyeneket mondasz neki. 26N

2020. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!