Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagy baj, ha intim együttlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha intim együttlét közben néztem a Dragon Ball Z-t? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Ez már régebben volt, de eszembe jutott: szóval itt volt nálam barátnőm, bent a szobámban. Akkor még a húgommal éltem egy lakásban, és akkor ő éppen itthon volt, bent a másik szobában. Nem akartam, hogy túlságosan hangosak legyünk, ezért kitaláltam azt, hogy beteszek a gépen valami filmet, ami elnyomja a hangot. Valamiért éppen a Dragon Ball Z-t indítottam el.


Már nem emlékszem pontosan mit csináltunk, pettingelgettünk, ez biztos, és akkor hirtelen odafigyeltem a monitorra, miközben ment a sorozat. Éppen az a rész volt ha jól emlékszem, amikor a Saiya-Jinek lejöttek a Földre. Valamiért magával ragadott az egész. Mondjuk alapból szeretem a sorozatot, ezen nőttem fel. Nem tudom, ha mondjuk egy másik filmet indítottam volna el, akkor is ez történt volna.


29/F


2018. máj. 31. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen
2018. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz valami normális animét, így nem lesz gáz.
2018. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszer a Yu Yu Hakushora feledkeztem rá, mert a barátnőmnek éppen akkor kellett elkezdenie a dolgokat amikor a Hiei és Bui harca ment.

Szerintem nincs ezzel semmi gond.


25/F

2018. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

O my god.

29/f?

Kar, hogy a fiu es ferfi is f. Nekem minden ihletem elszallna, ha ovodas csoportba kwrulnek.

2018. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy arc vagy. :D


De azt kellett volna nézned, amikor Goku átmegy SSJ3-ba, azon a jeleneten tuti ájulásig k.rtad volna a barátnődet. :D

2018. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Kar, hogy a fiu es ferfi is f. Nekem minden ihletem elszallna, ha ovodas csoportba kwrulnek."


>A Dragon Ball-t pont azért tiltották be régen, mert nem gyerekeknek való volt. Egy rajzfilm egyébként sem csak felnőtteknek szólhat. És ugyanez igaz a videójátékokra vonatkozóan is.


Egyébként igyekszem komoly is lenni, de csak mérsékelten.

2018. máj. 31. 17:42
 7/9 A kérdező kommentje:

@17:32


Na, ez igaz :DDD


Amúgy annak idején ő is animés volt. Neki a Vampire Knight volt a kedvence, végig is néztem mind a két évadot.

2018. máj. 31. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jobb, ha inkább zenét teszel be, abból is valami unalmasat, hogy ne arra figyelj :)
2018. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 a Vampire Knight valami szenny.

Attack on Titan, második évad, Reiner és Berthold átváltozása, na azon elmentem.

2018. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!