Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell felkapni a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell felkapni a vizet? Nem néztem k*rvának (? )

Figyelt kérdés

Barátnőmet sokszor nem lehet rávenni a szexre, de én meg igénylem naponta 2-szer is akár.

Ő - állítása szerint - ellenne heti 3-4 alkalommal is de az nekem meg kevés, és akkor én meg rákérdeztem, hogy mennyiért feküdne le velem naponta, erre kiakadt, hogy én most k*rvának nézem? meg kiabált mint valami tini kislány.

Most ez miért olyan nagy dolog, hogy megkérdeztem tőle, hogy mennyiért csinálná naponta? A legtöbb lány kapható erre most meg csinálja a hisztit, olyanokat vág a fejemhez, hogy menjek b*sszak szét egy k*rvát azzal beszéljek így, de mondom megbántottalak?


Lányok ti ezen megsértődnétek? Mert szerintem ebbe semmi olyan nincsen, jó oké lehet, hogy ez a kérdés asszociál az örömlányokra, de tényleg nem így értettem.



2020. jan. 23. 21:28
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
95%
Öcsém te nagyon hülye vagy! Javítva mert nem kérdés.
2020. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
Jó, ez kamu kérdés.
2020. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
95%

Lapátra veled....


N

2020. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem trollkérdés, csak simán f..szparaszt vagy :D és ezt férfiként mondom. Fogalmad sincs a nőkről.


Plusz gondolom gyenge és kreativitástól mentes vagy az ágyban... ezért is tart ott a dolog.


Keress valami szoli rongyot akibe beleverheted naponta háromszor. Nem érdemelsz barátnőt.

2020. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
13%

Egy erkölcsös nőnek tényleg elég sértő lehet, de tényleg van, aki kapható rá.

Barátnőm is kedvesebb hozzám, ha én állom a költségek nagyobb részét.

Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy a nőknek sértő, vagy nem sértő, mert személyiségfüggő.

2020. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
Remélem csak kamukérdés, ha nem... hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban Kérdező.
2020. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Rockarc ***** válasza:
95%

Itt a haverod, ha nem te vagy ugyanennek a kerdesnek az ertelmi szerzoje. Kezet foghatsz vele.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


43F

2020. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
97%

1:minek jössz össze olyan nővel, akinek másmilyen a szexuális étvágya,mint a tied?

2: nem lehet ezt normálisabban lekommunikálni?

3:a fleshlightról már hallottál?

2020. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 AndrejjaMarijann ***** válasza:
82%
Mi a barátommal ugyanígy vagyunk, én naponta többször szeretném, ő sokkal ritkábban. Sohasem jutott eszembe megkérdezni, hogy mennyi pénzért feküdne le velem, mert szeretem és rá tudom venni arra, hogy többször akarja. Te egy sügér vagy, nem csak a nőkről nincs fogalmad, az emberekről sincs.
2020. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
96%

Én akkora pofonnal jutalmaztalak volna ilyen kérdésért, hogy azt még sokáig emlegetnéd. Ez nem hiszti, inkább az a hiszti, amit te mūvelsz. Arra esetleg nem gondoltál, hogy leülj vele megbeszélni ezt? A babusgatás meg nem, nem elég szex közben, az én párom férfiból van, mégis a feszültebb napjaimon bántja, ha nem megyek oda hozzá, hogy megöleljem és beszélgessünk egy nagyot. Ha hiszed, ha nem, aki normális kapcsolatot szeretne, annak van igénye erre.

A barátnōd sem azt várná, hogy tutujgasd, mint egy gyermeket, de az is érthetetlen számomra, hogy te neked csak gondot jelent az érzelmesség egy párkapcsolatban.

2020. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!