Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek párja aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek párja aki túlzásba vitte az intim higiénia? Egyáltalán mi ami már túlzás? Volt, hogy kihatott a kapcsolatra vagy a férfi életére? Nők volt ilyen ismerősötök aki túlzásba vitte?

Figyelt kérdés
Nem gondolom magam igénytelennel a szex terén. Több partnerem volt főleg 20on évesen,30 felett egy éjszakások is. De mindig spontán vágy híve voltam.

2020. jan. 24. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálam az alapos zuhanyzás a min. elvárt dolog, nem tudom neked ez túlzásba vitt higiénia-e....
2020. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1es ha párod nem zuhanyzik le akkor nincs szex??
2020. jan. 24. 21:06
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Az első barátnőm orális szex előtt mindig megkérdezte, hogy megmostam-e. Ha nem, kizavart a fürdőbe, hogy mossam meg.


Később alapértelmezetté vált a mosás, aztán lett egy új barátnőm, és mielőtt belekezdett volna, én mondtam neki, hogy várj, kimegyek megmosni. Kikerekedett szemekkel kérdezte, hogy "micsoda?". Én elmondtam neki, miért van ez, ő csak annyit reagált, hogy hát ez a csaj hülye, és hogy ez megöli a dolog spontaneitását.


Mellesleg én ilyet sosem vártam el a barátnőmtől nyalás előtt.

2020. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba lehet vinni igen, mint mindent. Nőknel a túl gyakori indokolatlan hüvely irrigálás, a hüvely nyálkahártya elvékonyodik, vagy ha sokat szappanal mosod a puncid irritálhatja, kiszáríthatja. Ugye ott egy természetes nyálka van ami folyamatosan termelődik.
2020. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg nincs is jobb annál, mint amikor egy kint töltött hosszú nyári nap után összeragadtok az ágyban :D
2020. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Van olyan eset hogy spontán ismerkedtek meg facebookon vagy valamilyen csevegő oldalon napközben, aztán lezsírozzátok hogy hol találkoztok aznap, de a pasi késő estig dolgozik és nincs ideje zuhanyozni, a szex meg már le lett beszélve előzetesen úgyhogy a kellemetlenségek ellenére is bevállalnád a szexet vele izzadságszagúan is?
2020. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
*kimaradt, hogy mivel a nyalkahartya elvekomyodik a kórokozók, baktériumok gombák elszaporodhatnak.
2020. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Öklendezés vagy nem spontán, valamit választani kell.
2020. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 amit írsz az jogos de azért egy normál ember nem undorkeltő.
2020. jan. 24. 21:46
 10/20 Lachesys ***** válasza:
58%
volt egy kérdés amiben le lettem hurrogva, amiert nem minden pisiles utan mossa meg a baratom a farkat es a szamba veszem:D szerintem itt gyakorin rengeteg a kepmutato, a valosagban sokan meg szaras utan se mosnak kezet, szoval hagyjuk...
2020. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!