Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm állandóan a kutyáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állandóan a kutyáját babusgatja, és sosem most kezet utána, csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Sokszor az sem zavarja, hogy utána így pl. koszos kézzel eszik, vagy főz. Vagy a kutyaszőrös ruhájával fetreng utána az ágyban. Hiába szólok neki, nem izgatja. Csak engem zavar ez, én vagyok túl higiénikus?

2019. dec. 2. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, milyen kutya. Nekünk spiccünk van, gyönyörű, hófehér kiscsaj, velünk alszik, velünk él, minden séta után ki van kefélve a szőre, meg vannak mosva a lábai meg a kis segge. Jó nagy piperkőcnek kell lenni ahhoz, hogy őt valaki ne tűrje meg. Nála pl zokon venném, ha valaki beszólna miatta. Az, hogy ki hogyan eszik, az ő dolga, az ágy meg az általam említettek miatt főleg nem releváns. Egyedül a főzés jogos, de ha nem tetszik, te is főzhetsz magadnak egész nyugodtan.
2019. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez ki-be járkál, nem kimondottan szobakutya, napközben sokat az udvaron van, meg hát van neki egy kis szaga..
2019. dec. 2. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk macskánk és kutyánk van, a macska benti teljesen, a kutya kinti-benti. Én a macska után is kezet mosok.

Szüleim nem szoktak a kutyájuk után kezet mosni, eddig nem volt még bajom, de nem örülök neki, általában így veszik ki a sajtokat vagy felvágottat is a hűtőből, így nyúlkálnak ételhez. Mondjuk én rájuk nem nagyon szólok, mert nem ott élek.


Engem is zavarna.

2019. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Nem csak koszos lehet az állat, hanem pl a macska kinyalja szépen a seggét, aztán a szőrét, te megsimogatod aztán azzal a kézzel eszel. Ettől én hülyét kapok, tizemévig volt macskánk, nagyon szerettük, sokat simogattuk őket, de ha befejeztük, alap volt akézmosás.
2019. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Több, mint 10 éves kutyánk van (benti kutya). Sose mosok kezet utána, mert egészséges, tiszta kutyáról van szó. Előbb kapok el valamit a boltból, mint a kutyámtól :D Nem is értem, hogy az ilyennek miért van állata. Bármilyen hihetetlen, de attól, hogy nem ember még nem lesz bajod tőle. Persze, ha valaki tisztaság mániás 0 immunrendszerrel, annak lesz baja. (Csak így zárójelben jegyzem meg, hogy bizonyítottan erősebb az immunrendszere annak, aki állattal él együtt, mert sokkal több minden éri.)
2019. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

50%

Ne vagyok tisztaságmániás...sőt.

Beteg sem volt évek óta, a vérképem is jó volt.


És boltozás után is kezet mosok.


Az hogy te nem így teszel, te dolgod, de nem kell sértegetni másokat.

2019. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Kaja előtt kezet mosok kutya nélkül is. Ágyneműre nem mehet, én sem megyek otthoni ruhában sem. Viszont máshová bárhová mehet a kutya. Fotel, kanapé...
2019. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jelöld már meg azt a részt ahol sértegettem bárkit is. Mondjuk a pontozásból látszik, hogy megint megtaláltak a 0 szövegértéssel rendelkező emberek és/vagy azok, akik lepontoznak minden a sajátjuktól eltérő véleményt.
2019. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Igénytelen a nőd!
2019. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
79%

Engem is zavarna... Nagyon is. Imádom az állatokat, volt kutyám is, most macskám van. De a kézmosás az alapvető. Akkor is mosok étkezés előtt kezet ha nem nyúltam állathoz. És kifejezetten zavar ha más nem így tesz. Szerintem figyelembe kellene vennie azt, hogy ez téged zavar. Ennyi kompromisszum szerintem mindenkinek bele kellene, hogy férjen... Nem nagy fáradtság.

A hálószobába nálunk egy állat se jöhet be, szeretem ha az ágy cica/kutya szőr mentes :D ki tudja milyen szőr és hova keveredik...

2019. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!