Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves férfiként komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfiként komolyan vennétek párkapcsolat gyanánt egy 49 éves nőt? Lehet jövőnk?

Figyelt kérdés
De ez azzal jár ugyebár,hogy már nem lesz gyermek. nagyon de nagyon őszintén! Bele mennétek? Melyik a fontosabb a szerelem, vagy pedig a jövő? És ha a szerelem elmúlik az évek meg elrepülnek felettem?
2020. jan. 27. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt te tudod.

Szeretnél valamikor gyereket, vagy elhatároztad, hogy nem lesz, véglegesen.

Nekem ez már sok korkülönbségnek,de van ismerősöm, ahol sokkal nagyobb a korkülönbség.

2020. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem hanem öidipusz komplexus.
2020. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es!

Értem mire gondolsz,de nem hiszem.

49 éves létére tudod,hogy néz ki? Mint egy 28 éves kb! Rettentő jó géneket örökölt,és ad magára,mellette pedig ragyogó elme és kedves. Én 35 évesen idősebbnek nézek ki.

2020. jan. 27. 22:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként mi már együtt vagyunk,de a páromnál azt vettem észre,hogy megbánta. Egyre többször mondja azt,hogy ő már öreg nekem meg még nincs gyerek és idővel biztos szeretnék stb.
2020. jan. 27. 22:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Hiába néz ki szépen, a belső szervei nem tudnak ellenállni a kórnak. A te korodban 43 éves nő volt a barátnőm. Ő is gyönyörűen nézett ki, S-es ruhákat hordott, szép hosszú haja volt, nagyon adott magára. Nálunk a korkülönbség kihozott mégis problémákat; ő már máshogy látott sok mindent.

Neked kell eldöntened. Vegyed figyelembe, hogy 10 év múlva mi lesz.

2020. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Te írtad hogy a szerelem elszáll ez pontosan így van. Ő 10 év múlva 60, te pedig 45. Le fogod cserélni egy 30 éves nőre aki szül neked.

Ha szerncséd van és találsz olyat.

Pár év szex miatt kár elbaszni az életed.

2020. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Siman.

Van orokbe fogadas! Kenyelmesebb,’mint a szules!

A szerelem

Mindenkivel elmulik,viszont keves emberdel marad jo kapcsolat!!!


Probald meg! Hisz boldogok vagytok egyutt!

37/N

2020. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Neki már természetesen vannak gyerekei. 2 felnőtt. De ezen ne lepődjünk meg. Összevagyok zavarodva!
2020. jan. 28. 01:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam hogy ő 10 èv múlva 60 éves lesz...Ràgódj ezen egy kicsit.33-f
2020. jan. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, mennyire komoly a vágy, hogy legyen gyereked.

Ha nem az, akkor működhet ha annyira szereted.

2020. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!