Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jelenthet megoldást egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelenthet megoldást egy olyan kapcsolatban, ahol a felek inkább egyedül élnek szexuális életet, mint egymással?

Figyelt kérdés

Ettől eltekintve nem rossz a viszony, barátságosnak mondható. Ha valami van, számíthatunk egymásra. Szenvedélyes szerelem volt, de úgy tűnik, ez kihalt sajnos. Testileg nem sokat változtunk, legfeljebb az idő - négy éve vagyunk együtt, ebből két év együttélés.

Sajnos nincs semmi közös hobbink, teljesen más dolgok érdekelnek. Az elején még nagyon sok közös pont volt, ez valahogy eltűnt lassan.

Szakítani, mással újrakezdeni nem akarunk, ahhoz túl sok dolgon mentünk keresztül együtt. Megcsalás nem opció.

Próbáltuk feldobni a szexuális életünket, rövid ideig jó is volt, majd elmúlt a varázs.

Inkább testvérek vagyunk már, mint szerelmesek. A közös múlt összeköt, de teljesen más irányba tart az életünk.

Van bárkinek elképzelése arról, mivel lehetne segíteni ezen az állapoton?



2020. jan. 26. 11:02
 1/5 Lachesys ***** válasza:
hat szerintem ez marpedig annyi. csak ido kerdese mikor jon valamelyik fel eletebe egy szenvedelyes szexualis viszony.
2020. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig ennek sajnos megcsalás lesz a vége és úgy rosszabb lesz szakítani.
2020. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét tippet sajna nem tudok adni (ritkán szoktam javasolni ilyet, de egy terapeuta lehet segíthet), de szerintem nem az a megoldás, hogy "ennyi, vége". Évek múlva az összes kapcsolatban előjön a (szexuális) ellaposodás, de ezt meg kell oldani, különben 4-5 évente mindenki kereshetne más párt, amíg ki nem öregszik a húspiacról és egyedül marad. Talán erre szokták az okosok azt mondani, hogy egy kapcsolat fenntartása sem jár kevesebb munkával, mint a kialakítása. Csak ugyebár X év után az ember adottnak veszi a másikat, úgy érzi, már megszerezte, ezért nem fektet energiát a kapcsolatba (meg amúgy is mindig van valami, ami leköti az ember idejét/energiáját) és ilyenkor jön ez a fázis. De ismétlem, szerintem nem megoldás kidobni a másikat, mert ha később lesz is új, azzal is ugyanez fog ismétlődni... Arról nem is szólva, hogy rövid távon az új vonzóbbnak, jobbnak tűnik, de lehet, hogy miután felszáll a köd, az ember visszasírja a régit.

32F

2020. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az lesz a vége, hogy valamelyik fél szerelmes lesz egy harmadikba és dobbant. Addig meg elvagytok a langyos unalomban.
2020. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "egyedül é szexuális életet" azt jelenti önkielégít?

Mert akkor ellehettek életetek végéig is, akár.

2020. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!