Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném elérni, hogy a barátnőm még jobban keressen és velem akarjon lenni minél többet. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Több mint egy és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő idősebb nálam, neki van kettő gyereke és ő már volt házas is. Az a gondom hogy a kapcsolatunk elején minden olyan jó volt sűrűn keresett, állandóan volt szex, jó volt minden, és most visszább esett minden. Napi szinten beszélünk de már nem mondja hogy szeret nem mondja hogy hiányzok, szex is kevésszer van. Én sűrűn mondom neki bár már visszább vettem. Nekem hiányzik az hogy ő is kaparjon utánnam ne csak én. Megértem hogy van gyereke és velük is kell foglalkozni de én meg mindent megadok nekik. Velem nincs probléma a kapcsolatban. El tudnám érni hogy sűrűbben keressen meg fontosabb legyek neki? Valamit lehet ilyenkor tenni? Szeretem, de jó lenne ha kaparna utánnam már ő is, mert mindig én futkosok utánna.
2020. jan. 30. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
gyere össze velem, nincs porontyom s házas se voltam. Csöngnék rajtad egész nap, egész éjjel.
2020. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy olyan nő kellene mint az első válaszoló
2020. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

1,5 év után miért nem költöztetek már össze? Gyerek mellett nagyon nehéz elszakadni és sok teendő van otthon.

Nem is értelek, hogy hogyan van képed bármit kérni, ha nem segítesz be neki ezekben. Szépen költözz hozzá, vegyed ki a részed a munkából és voalá, lesz ideje rád ismét.

2020. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

3: nem az ő gyerekei. A nő is vállalta a kapcsolatot, tudta mivel jár. Ne a kérdező teperjen már.

Kérdező: esetleg megbeszélni ezt vele? Legtöbbször egy kiadós beszélgetés szükséges a problémák rendezéséhez. Őszintén valld be, hogy neked mik hiányoznak, és esetleg az összeköltözés is szóba jöhetne, ahogy írták már. Egy kapcsolatot nehéz fenntartani, ha x idő után még mindig ingázik az ember.

Sok sikert :)

2020. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de a szerelmemnek segítenék...
2020. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellényúltál, lásd be.

Volt egy jó félév, azóta még egyre üresen a dolog.

Egy rendes kapcsolat előre felé halad, nem hátra.

2020. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!