Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen melegben miért vesz fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen melegben miért vesz fel egy lány hosszú cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma cicanadrágot vett fel, de nem mertem rákérdezni, hogy miért. Lehet azért, mert nem borotválta/epilálta le a lábát?
2010. júl. 22. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet... énis néha farmerbe megyek el valahova, de legtöbbször szoknyába vagy rövidnaciba.
2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy mert olyan kedve volt...


Én soha nem veszek rövidgatyát... Én minden időbe hosszúnadrágot veszek.

2010. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért.Vagy lila foltos a lába és nem akarta hogy lásd.De az első a valószínűbb.

L19

2010. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi "érdekes" oka,csak simán az illett az öltözékéhez.Biztosan tetszik neki és ennyi =)

Ł/15 ^^

2010. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

40fokban is hosszu naciban vagy? jéééézusom

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2010. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan csajt aki 40 fokban fekete hosszú naciban, fekete pólóban és bakancsban jár... ><
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2010. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én azért nem hordok rövidnadrágot mert fehér a lábam:D meg nem olyan izmos:D vastagnak nem vastag, de akkoris idegesít:D
2010. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a nap sem éri és ne szolizol akk nemlesz baran:D
2010. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tudod vannak olyan bőrtípusok, amelyek nem igazán barnulnak-.- hiába napozok , vagy szolizok.. előző voltam..
2010. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!