Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a hozzáállás normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hozzáállás normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már jópár éve együtt vagyok a barátommal. A mai napig ugyanannyira imádom mint a kapcsolat elején. Nem szeretném, ha szétmennénk, azt meg főleg nem, ha megcsalna. Ezért, ha megkíván, szinte mindig hagyom magam.. persze legtöbbször én is élvezem, de sokszor előfordul, hogy csak azèrt szexelek vele, hogy neki jó legyen. És ezt ő is tudja. Ez így normális? Másoknál is így van?
2014. aug. 12. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is van néha ilyen. A férfiaknak alapjáraton szerintem 3x akkora az igényük, mint a nőknek. Nincs ezzel semmi baj, de néha mondhatsz nemet szerintem, mert jó a pasiknak is ha tudnak "várni" így még ízletesebb leszel legközelebb :)
2014. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne azért tedd, mert félsz hogy elveszíted. Hanem azért mert szereted és neki akarsz jót :) Amúgy normális .
2014. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is régóta együtt vagyunk, de nálunk nagyon kevés szex van talán heti 1 :/ Nekem ez borzasztó kevés és hiába mondom a barátnőmnek, nem változik semmi. Én tényleg nagyon szeretem, vele szeretnék maradni, de már egyre nehezebben bírom és tudom hogy egy idő után be fog telni a pohár. Egyre kevésbé kívánom emiatt.

Ami te csinálsz azzal nincs semmi baj! :)

25/F

2014. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így látjátok. Köszönöm a válaszokat.

Azèrt kíváncsi lennék, hogy hány százalék nem értene egyet ezzel. :)

2014. aug. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!