Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért nem engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem engedi hogy közös képet tegyek ki vele Facebookra vagy Instagramra?

Figyelt kérdés

Sehova nem engedi. Szerinte nem kell kikürtölni a világba, de ő azért felnyom magáról napi 3 selfie-t.


Szerintetek?


Én 25F, ő 20L


2020. jan. 30. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mas is dugja es nem akarja hogy a pasika tudomast szerezzen rolad. De lehet hogy 3-4 pasit is huz parhuzamosan.
2020. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan,nem csak te vagy neki,dobd ki.
2020. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van neki mas .. en a helyedben nem kernek tole engedelyt. 1 kepet siman posztolhatnal, nem hiszem h egy olyan nonek aki szerelmes ez problemar kell h jelentsen
2020. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már leírták a lényeget.

Nem kell megkérdezni, dobjál ki párat.

2020. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Attol fugg miota vagytok egyutt. Pl en nem akartam kirakni az elso het utan kepet a fbra, mert korainak ereztem, ki tudja meg h alakul a dolog. De pl mar a csaladom, barataim tudtak, olyan ket honap utan meg felraktunk egy kozos kepet is
2020. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert vaj van a füle mögött, nem kevés! Vagy nem akar felvállalni valami oknàl fogva. Beszélj meg vele, ne hagyd, hogy hülyének nézzen.
2020. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már egyszer feltetted és ugyanezek a válaszok jöttek. Mi másra számítottál? Csal a lány, de már régóta, ez van.
2020. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Én sem rakok ki. Nem akarom hogy bárki is a kapcsolatomon csámcsogjon.
2020. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Más dugja, nem akar lebukni
ápr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!