Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit szóltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok, ha a párotok időnként el akar vonulni alkotni?

Figyelt kérdés

A kérdést egyrészt egy cikk ihlette, másrészt egy komment egy kreatív írás blognál, hogy egy bizonyos írói ambícióval rendelkező nőt elvileg támogat a párja, csak éppen nem hagy neki időt vagy alkalmat írni. Ha írós eseményre kéne menni, számon kéri, minek megy oda, nem vállal át magára annyi házimunkát, a nőt folyton félbeszakítják a gyerekek munka közben, vagy a férfi mindig akkor kezd zajongani, ha a nő ír, mert mondani nem akarja, hogy a nő ne írjon ("hiszen ő mégse ilyen szexista"), csak éppen kvázi meghiúsítja.


A cikk:

[link]


2020. febr. 3. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is alkotok minden reggel. Hadd menjen ő is
2020. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy ha valaki alkotómunkát végez, arra kell koncentrálnia.

Ha a férje ezt nem látja be, akadályozza tudat alatt, vagy tudatosan, akkor nem egymáshoz valók.

Az alkotónak a kiláítás, bemutató a folyamat természetes része, Alkotó-befogadó nélkül mit ér? Nem a fióknak, a sufninak dolgozik.

Szóval nincs közük egymáshoz, rosszul választottak.

Ezt a különbséget nem lehet kiegyenlíteni.

2020. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javítás: kiállítás.
2020. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom hagyja. Sőt, örül, mert akkor kedvére kockulhat meg sorozatozhat, végre nem megyünk sehova. :DDD

Szerintem egy normális kapcsolatban be lehet látni, hogy ahhoz, hogy a másik megtartsa magát olyannak, amilyenbe beleszeretett a párja, időt kell fordítania azokra a dolgokra, amik őt olyanná formálták. Ezekből sok dolgot lehet együtt, egymás mellett (edzeni pl), sok dolog meg olyan, hogy elfordulsz és elmélyedsz benne. Engem az írás rántott vissza a halálból. Abban éltem ki minden küzdelmem magammal. A párom ezt tudja és soha nem volt gondja vele, hogy néha elfordulok a kis mesevilágomba, ami inkább regény. Sőt, gyakran magától noszogat, hogy ha lenne kedvem épp, csináljam nyugodtan.

2020. febr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, tegye.
2020. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!