Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keress mellettem mást?

Figyelt kérdés
Nem rég meg ismertem egy fiút, vele voltam kéthetet azzal jött hogy a szexben neki nagyon jo vagyok, ennek ellenére mégis fizetős csajokat nézett a neten, és amikor le bukott azzal magyarázta hogy nem csalt meg, és higyem el, neki hogy ő egy ismerősének tesz csak szivességet és kész. Ezt nem tudom mire vélni, ha tényleg annyira jo voltam neki az ágyban akkor minek csinálta ezt?

2020. febr. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted hogy ez komoly kapcsolat? Megvoltál neki aztán ennyi, két hét után nem tartozik neked semmivel. Ott kell hagyni és kész.
2020. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy hímluvnya.
2020. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősének keresi a nőket?!

Te ezt elhiszed?

Ha még fiatalka a fiúd, akkor megértem, hogy szeret nézni más nőket is, hisz még nem sokkal volt kapcsolata. Viszont ha elmúlt pl. 16-17, akkor mondj le róla még ma. Azért keres mást, mert másra IS vágyik, nemcsak rád.

2020. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok, ő pedig 33éves
2020. febr. 4. 17:50
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem dobd a picsbe, mert ha már most más nőket keresgél ott több is lesz szerintem..
2020. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván hogy szakítok vele, de az elég rossz hogy neki áll, feljebb mert azzal jön nincs bizonyitékom hogy meg csal, csak annyit tudok fel mutatni hogy fizetős nők adatlaljait nézi.
2020. febr. 4. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bizonyíték. Megmondod neki, hogy veled így nem bánhat senki, viszont látásra. Ennyi volt. Ha már nincs meg a bizalom, értelme sincs.
2020. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell bizonyítékokat gyűjtened,mert féltékenységgel fog vádolni. Egyszerűen elveszett a bizalmad, mégpedig - meglátásom szerint - JOGGAL.

Ffi.

2020. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert amugy se lehet bizonyitani hogy többet tett-e mintsem meg nezte azoknak a fizetősők adatlapjait vagy csak ennyi volt.
2020. febr. 5. 09:31
 10/10 matyensz válasza:
"2 hetet voltam vele" mi közöd van hozzá, hogy miket néz? nem gondolod túl te ezt egy kicsit így 2 hét után? azt néz amit akar, azt akit akar, és ott ahol akar, semmi közöd hozzá, max elmondhatod, hogy ez rosszul esik, és vagy változtat ralyta ha akar, vagy nem. szerintem nem a be osztottad, ha nem tetszik valami meg így q 2 hetes komoly kapcsolatotokra tekintve, ha akar még szó nélkül is leléphet, szerintem nem tartozok egymásnak elszámolni valóval. majd ha lesz gyerek, közös ház, vagy már együtt vagytok fél-1 éve, utána már lehet részben felelösségre vonni egymást, mert már van mire... de így ez a vicc kategória.
2023. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!