Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellettem felturbózta magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellettem felturbózta magát aztán lelépett. Más is járt már így?

Figyelt kérdés
2,5 évet voltunk együtt, én őszintén szerettem pedig amikor megismertem semmi extra nem volt benne, de nekem úgy is tetszett nagyon mindene. Aztán kb másfél év után elkezdett elég sokat foglalkozni a külsejével. Először csak konditerembe járt, aztán jött a havonta körmös, fodrász, kozmetikus, ilyen olyan smink cuccok és szépen lassan teljesen más lett, mint amikor összejöttünk. Nem állítom, hogy általam finanszírozta ezeket a dolgokat, de nyilván amíg együtt voltunk több pénze maradt a fizetéséből, mint mielőtt összejöttünk, így jobban megengedhette magának. Aztán közölte, hogy emberileg nagyon szeret, de már nem szerelmes belém és másra vágyik (értsd: egy nálam jobb kaliberű pasira). Szerintem ez baromira nem volt fair velem szemben, és gerinctelen dolog volt tőle, hogy amint pozitív változás lett a külsejét illetően egyből dobott. Ha járt már így más is leírná hogyan tette túl magát egy ilyenen?
2019. szept. 6. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Úgy hogy az ilyen nem érdemli meg még azt sem hogy bele fecöld továbbra is az energiádat azzal hogy ilyeneken gondolkodsz. Okosabb lettél ezzel mert jó lecke volt, máskor tudod hogy nem szabad így költeni valakire.
2019. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 peca1000 ***** válasza:
16%

Normális dolog.


Ezért kell addig szexxelni egy ilyen csajjal, míg ott nem hagy.


Vagy te is felfejlődsz mellé.


Ezèrt kell úgy támogatni lelkileg egy nőt, hogy èrezze, törődünk vele, de nélkülünk sehol sem tartana, szüksége van ránk.

2019. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Aztán kiderül, hogy nincs szüksége rátok :D
2019. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
minden csaj ezt csinálja, csak nem mindnek sikerül jobbat találnia
2019. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#1 Ezekre nem én költöttem, volt saját keresete. Itt inkább az emberi oldala csalódás,nem az anyagi.
2019. szept. 6. 22:07
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Miért? MI a fair? Jövőre már fair lenne? Idén még nem? Vagy ő soha nem hagyhat el téged, csak te őt?


Nem írtad hány évesek vagytok, de ez a változás feltehetően nélküled is ugyanígy bekövetkezett volna. Egyáltalán, te ebbe semmit nem tettél bele. Nem tartozik neked semmivel, ő nem a te terméked, tulajdonod.

2019. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Hú de nagy ribi, amiért otthagyta a pasiját.
2019. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mi ebben a nem fair? Több pénze volt, gondolom neked is. Ő erre költötte, te meg nem.

Aztán közben kiszeretett belőled.

Szakított, ahelyett, hogy tovább hülyített volna. Szerintem ez fair.

2019. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

"Vagy ő soha nem hagyhat el téged, csak te őt?

Egyáltalán, te ebbe semmit nem tettél bele. Nem tartozik neked semmivel, ő nem a te terméked, tulajdonod."


--Te gondolkodj mielőtt baromságokat írsz. Mi az, hogy te ebbe semmit nem tettél bele? A férfi lehet többet bele tett a kapcsolatba mint a nő. És lehet jobban oda volt érte mint a nő a pasiért.

2019. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyet, aki így járt, de ő nem tette túl magát rajta. Azóta gonoszkodó lett. Remélem neked sikerül. Mindenesetre máskor ha a nő kezd ilyen lenni, te is gondolkodj hogy esetleg kondizz, vagy frizura váltás, hátha neked is jót tesz. De lehet hogy megismerkedett valakivel a konditeremben, aki elkezdte érdekelni, akkor úgysem tudtál volna mit tenni. Előfordul mindkét nemnél.
2019. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!