Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz valaki ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki ideális partnere a szerelmének?

Figyelt kérdés
Ma este azt hallgattam több olyan férfi ismerősömtől is, hogy olyan barátnőt szeretnének, mint én. A barátomnak jövő hét végén lesz a születésnapja, ezért szervezni kezdtem egy kis programot kettőnknek. Erről a dologról megkérdeztem egy-két embert, és egyből az lett a válasz, hogy irigykednek a barátomra, hogy ilyen klassz barátnője van. Pedig nem csináltam semmit, csak eszembe jutott egy jó hely, és mint kiderült, a barátom már vágyott oda, csak eddig nem nyílt rá lehetősége, hogy ellátogasson, én meg megadtam neki a lehetőséget. Ettől tényleg olyan jó partnere vagyok? Igyekszem, meg minden...De mitől lesz valaki ideális partner egy másik ember számára?
2011. okt. 2. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
En is ideàlis feleség vagyok a férjem szemében. Talàn azért mert tudja, hogy mindenben szàmithat ràm és nem nyafogok, teszem a dolgomat.
2011. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól, hogy a másikhoz passzol. mindenkinek más az ideális.

persze nyilván a pozitív tulajdonságok mindenkinek tetszenek. figyelmesség, megbízhatóság, hűség...

2011. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fenui ***** válasza:
Az ideális párkapcsolat az, amikor mindkettőnek egyik fő célja a másik boldogsága,és ebben részt is akar venni. a belső szikra sdm árt... :) ennek tagjai egymásnak ideális partnerek, ha van elég türelmük és kedvességük.
2013. márc. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!