Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon buta. Létezik, hogy valaki ilyet nem tud?

Figyelt kérdés
Eloszor nem voltak bent biztos de nehany mondataban osszekeverte a honapokat. Utana megkerdeztem, hogy milyen honapokbol all a tél, es nem tudta. Majd megkerdeztem a nyár mikor kezdődik és rávágta, hogy augusztus!! Létezik, hogy valaki 18 évesen ilyet nem tud? Nagyon meglepődtem, mert amugy tök normális lány!
2020. febr. 5. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég meredek....

Legalább szép?

2020. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Grat!
2020. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Így már értem higy sikerült lenyűgöznöd hogy veled legyen.
2020. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Te az a srác vagy aki nem húzta ki a kukát?
2020. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Korai Alzheimer tünetei ezek.
2020. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
2020. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez sajnos teljesen normális, ha a barátnőd még nincs 10 éves....
2020. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez mekkora már a Te vagy az a srác aki nem húzta ki a kukàt? Xd

Nem ő az,, az az én palim azaz már ex mert szakítottam vele, a buta barátnő miatt olvastam el a kérdést mert mondtam neki hogy itt egy hasonló buta csaj neki! Erre itt a kérdések közt meglátom ő e az 😀

2020. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekesnek tűnhet, de van erre példa.

Az én ex-barátom intelligens volt, tudott sok dolgot, töri dátumokat, fegyver alkatrészeket, tudott angolul, tudott vezetni, olvasott volt, tudott rengeteg állat és növénynevet, felismerni őket, értett nagyon sok mindenhez, komolyabb témák után olvasott, lehetett vele beszélgetni, mégis, egyszer én is megkérdeztem tőle ezeket, és nem tudta. Nem tudta, mely hónapok tartoznak a télhez, csak tippelt, és pont eltalálta. :)

Szóval érdekes, mert amúgy nem volt buta fiú.

2020. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gáz😂
2020. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!