Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ha a volt baratotokkal lenne csak jo a szex?

Figyelt kérdés

22 eves no vagyok, a volt baratommal majdnem 4 evig voltunk egyutt. Elotte senkivel nem voltam egyutt az agyban, o volt nekem az elso. Osszehasonlitas nelkul is tudom hogy tokeletes volt vele a szex, a kapcsolatunk vegeig tuzesek voltunk, imadtam vele egyutt lenni, nagyon nagy hatassal volt ram. Egyszeruen mindene vonz, nagyon kivanom ot, vagyok az illatara a testere, egyszoval, nagyon vagyok a szexre vele. Tudom hogy ez sokaknak semmiseg, es nem egy vilagmeretu problema, de engem mar honapok ota nyomaszt es nem tudom mit csinalhatnek, egyre csak erosodik. Mas ferfiakra ra sem tudok nezni, ezt legyszi ne ajanljatok.

Rettentoen felek hogy nem fog csillapodni ez a langolas iranta, nagyon felek hogy tonkretenne egy kovetkezo kapcsolatomat ez.

Elofordult mar valakivel hogy az elozo parjaval olyan jo volt a szex hogy mas mar nem tudta felulmulni? Vagy ha nagyon szeretek valakit akkor ez nem fog majd szamitani, hogy kivel milyen jo a szex?

Legyszi segitsetek mit tehetnek

( azert nem a “szexualitas” temakorbe irtam, mert nem szeretnek , ajanlkozasokat kapni!)


2020. febr. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás után, attól függ mennyire friss a seb, természetes hogy ha még érzel iránta, akkor vágyódsz utána.

De egy kapcsolat nem csak a szexről szól.

Lehet nem lesz a következővel ugyan olyan jó, de könnyen lehet jobb is. Nem ez alapján kell megítélned valakit.

2020. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Jól látod, hogy ez tönkre tenné a következő kapcsolatodat. Amíg ezt a vágyat nem tisztázod magadban és építed le kb. a nulla szintjére, addig ne menj bele komoly kapcsolatba. Az meg soha nem biztos, hogy nála nincs jobb! Mondjuk én itt azt érzem, hogy téged hagyott ott a srác, amit nem szerettél volna és még mindig vágyakozol utána ezért. Ha így volt gondolj vele kapcsolatban valami negatív dologra és azt erösítsd fel, hogy elnyomd az iránta lévő dolgokat.
2020. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose hidd azt, hogy nincs jobb. Én is el voltam keseredve, hogy az exem túl magasra rakta a lécet, de mégis jött valaki aki még annál is jobb. Most megint úgy érzem, hogy nála senki nem lenne jobb. :D
2020. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,pont így vagyok/voltam. Az a különbség,hogy nekem nem az első volt, voltak mások előtte. Ez elég baj, mert addig azt hittem, szerencsém volt ilyen téren, mindenkivel jó volt. Akkor derült ki, hogy ja, de van merfoldekkel jobb is. Így még rosszabb, mert a tapasztalat se azt mutatja, hogy olyan nagy eséllyel lesz még valakivel ilyen jó. Pont azt gondoltam, mint te, és egyelőre nem tudlak sok jóval biztatni, mert én azóta se voltam mással(5 éve).Annyi a változás, hogy már nincs annyira élénken a tudatomban, hogy milyen volt, csak a puszta tény, hogy fergetegesen jó. Így azt remélem, hogy már nem hasonlítgatnam, max.azt tudom elképzelni, hogy úgy érezném,valami hiányzik, de már nem tudnám pontosan,mi. Illetve abban bízom, hogy az érzelmek miatt már ez se lenne. Nekem valószínűleg egy darabig még nem fog kiderülni, szóval örülnék, ha neked igen, akkor megirnad,mi lett😀
2020. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!