Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal csak mert nem jó a szex? Nem is h nem jó, kevés. :S L18

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
azért mert kevés szex, azért biztos h nem szakítanék
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azért szakítottam vele, mert fél évig nem volt hajlandó velem lefeküdni, mert félt. Hát mondom akkor ba.zd meg magad. 23/L
2010. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nekem nem is a testi része hiányzik, jó az is mert hazudnék ha azt mondanám nem, de inább az fáj, hogy mért nem kiván, mért nem akarja?! nem gondolnám h velem van a probléma. szoval ilyen havi 3-4 sztem ebben a korban kevés ő 19.
2010. jan. 12. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Még a kapcsolat elején vagytok? 19éves, sajnos már nem barátom:( vele is ez volt, igaz én nem szakítottam volna ezért de ki voltam bukva hogy mért nem kíván:D

Az is igaz hogy vannak emberek akiknek ennyi is elég, vannak akiknek nem, de nekünk idővel lett ez több is.

2010. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Havi 3-4 tényleg iszonyat kevés, nem igazán értem mi van a pasiddal. Megoldja magának? Vagy nem szereti a szexet? Esetleg megcsal? Én 21 vagyok, de még a heti 3-4 alkalmat is olykor kevésnek érzem :)
2010. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már egy éve járunk, fél éve feküdtünk le először. hát lehet h neki ennyi is elég. tuti h nem csal meg, ideje sem lenne, az meg h megoldja e magának....lehet:D. én viszont nem! és nem tudom meddig birom még én ezt elviselni, mert amugy nagyon szeretem!
2010. jan. 12. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor? Ugorj rá te
2010. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akárcsak magamat hallanám.....teljesen ugyanígy voltunk, állandóan kérdeztem mi a baj de mindig azt mondta neki ennyi elég 23 évesen:S De már szakítottunk nem e miatt de probléma ezen is volt 23L
2010. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát persze 18L, már megtörtént
2010. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!