Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hagyjam el a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam el a párom ha már nem szeretem, de a gyerekkel zsarol? Honnan kérhetek segítséget? Ez a helyzet már megőrjít!

Figyelt kérdés
Már nem szeretem teljesen kiábrándultam belőle! Elég sok oka van! Ezt nem egyszer konkrétan meg is mondtam neki,de ő meg sem hallja. Úgy csinál mintha minden rendben lenne,és csak hajtja a magáét. Egyszerűen rám telepszik,és semmibe veszi az akaratom. Ha mégis akkor a gyerekkel zsarol,hogy ha elmegyek akkor őt nem vihetem sehová. Félek ha csak úgy elmegyek és viszem a gyereket a beleegyezése nélkül abból később baj lesz.

2020. febr. 7. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ki vagy a történetben?

Van megélhetésed? Lakhatas?

2020. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ebben a házasságban te is gyerekes vagy és a párod is.

Hogy lehet 30ason ilyen "Barbi és Ken" stílusban hozzáállni egy kapcsolathoz-házassághoz: "nem szeretem", "kiábrándultam belőle", "hajtja a magáét", stb.? Tökösen meg kell oldani a dolgokat és embernek tekinteni a másikat, nem pedig "egyszer szeretem-egyszer nem szeretem" stílusban viselkedni. Mintha ez a házasság a szülők kedvéért alakult volna, nagyon furcsa nekem.34N.

2020. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért írtam ezeket, mert az ilyen puding 30as csávókat és nőket és szüleiket használják leginkább az erős nárcisztikus egyének. Jó lenne olvasgatnod erről is mélyebben kicsit azért, hogy az értékrendedet tornázd fel a normális szintre.
2020. febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első Válaszoló kérdéseire én is várnám a választ, mert nagyon nem mindegy, hogy mi a felállás, házasok vagytok-e, közös-e a gyerek, stb..
2020. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utazz el csak két hétre. Utána kérdezd a véleményét.
2020. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van hová menned ha hirtelen lépni kell?
2020. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vér szerinti gyerekedről van szó, akkor járni fog neked a láthatás (extrém kivételeket leszámítva). Ha házasok vagytok, váláskor értelemszerűen a bíróság erről is rendelkezik. Élettársaknál gondolom hasonlóan lehet, ha nincs közös megegyezés, de erről jogászt kérdezz. Pl. bíróságokon szokott lenni ingyenes jogi tanácsadás, ahol elmondják, hogy hogyan születik döntés ilyenkor a gyerekelhelyezésről ill. láthatásról.
2020. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!