Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egyszer hazavitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egyszer hazavitt és azóta csak pár órákra találkozunk és autóban szexelünk?

Figyelt kérdés

Egyszer hazavitt bemutatni, de azóta sose aludtunk együtt. Mindig találkozunk pár órára, autóban szexelünk aztán mehet mindenki a saját dolgára. Én nem értem, pedig kedvesek voltak velem a családtagjai . Kirándulni se megyünk sehova meg semmi,csak az autóban ülünk és beszélgetünk.

30 év körüliek vagyunk


2020. febr. 8. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Persze, aki csak dugni akar, annak ez teljesen normális. Max te nem vagy az.:)
2020. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet sem normális!
2020. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem nálad?
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak dugni használ v te vagy a harmadik. Bar akkor ketlem h bemutatna. Lyuk vagy neki csak.
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt akarja, hogy a felesege legyel.. 30 evesen nem lehetsz ennyire ostoba, ja de.
2020. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
te sem vagy normális ha ilyennel szóbaállsz,sötétség...
2020. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint ez az autoban szex dolog... annyira alparinak hangzik, maximum egy fix kapcsolatban kiprobalnam egyszer a parommal, amikor kicsit laposak a mindennapok, de akinek egy kapcsolat elejen (nem eltek egyutt, tehat feltetelezem nem tart regota a dolog) ennyire futja, hogy autoban dugas, annak azutan kiadnam az utjat, hogy megfogalmazza ezt a remek otletet. 30 korul meg plane halalosan ciki, hogy nem tud normalis helyre vinni.
2020. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom én 15-16 évesen csináltam ezt az akkor 18-19 éves barátommal...(bár tegyük hozzá, hogy mi azért jártunk együtt társaságba, strandolni meg ilyenek) Ez 30-asként már nagyon gáz. Ha nem is akar hazavinni, akkor is el kéne járnotok rendesen randizni vagy valahova. Ez így nagyon gáz. Mintha valami ingyen prosti lennél.
2020. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!