Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fél éve találkozunk, szexelünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve találkozunk, szexelünk, majdnem együtt élünk egy lánnyal, akinek van barátja, de külföldön él, most kiment hozzá 2 hónapra, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

23 F vagyok, ő 25L. A helyzet elég bonyolult, 2016 közepén ment ki a srác, én pedig kicsivel ezelőtt ismertem meg a lányt. Teljesen egymásra találtunk, a hobbink, érdeklődési körünk, életszemléletünk, stilusunk/természetünk teljesen egyezik, ő olyan mint én csak lány verzióban. Ezt ő is hasonlóan látta, és februárban elmentünk közösen bulizni, akkor pedig nála aludtam, és mostanáig(5 hónap együtt töltött idő) minden hétvégén együtt voltunk több napot, szerintem ez nem sima megcsalás/szerető cucc, hanem több. Minden közel tökéletes volt. A helyzet elején figyelmeztetett, hogy van barátja, de nagyon kedvel és igy alakultak a dolgok. Amikor nála voltam többször telefonált a barátjával amit eleinte megértettem, de amint kezdtem beleszeretni, egyre jobban zavart, és próbáltam ösztönözni a döntésre/válsztásra, de azt mondja nem tudja mi legyen. 2 héttel ezelőtt kapott születésnapjára egy ajándék repülőjegyet a szüleitől(akik abban a hitben vannak, hogy a barátjával minden ok-akivel 5 éve együtt van- és menjen ki a nyáron hozzá). Nem akarta vissza utasitani, és most ki is ment hozzá. Tisztáztuk, hogy dönteni fog és elmondja neki a történteket kint, de csak a haza út előtt, hogy addig "feltünés nelkül" tudjunk beszélni, látom rajta, hogy ő se tudja mit akar, azt mondja, hogy szeret(ezt először a kiutazás előtt mondta, és szerintem őszintén), de ő is hiányzik neki. Folyamatosan beszélünk(emailben, napi 6-7 üzenet, ez nekem elég kevés, de próbálok megértő lenni, és nem tudom hogy azért ir keveset mert jól érzi magát vagy mert nincs ideje) még most is amikor kint van, irja, hogy hiányzok neki stb. Elég nehéz helyzet, mivel eszméletlenül szerelmes vagyok, szeptemberig kellene kibirnom a reményekdést, csak benne van a pakliban, hogy pofára esek és őt választja. Szerintetek mitévő legyek? Reménykedjek vagy? Nem tudom, hogy a távkapcsolatból fakadó hiány miatt jöttem én, vagy mert a kapcsolata rossz volt, vagy mert velem minden működött, vagy mind 3 egyszerre, fogalmam sincs.

A srác nem fog hazajönni MO-ra, a lánynak még 1 éve van az egyetemből itthon, ha hazajön Szeptemberben(Most június van). Ha őt szeretné gondolom elmondaná nekem, teljesen emésztem magam, hogy most is mit csinálhatnak miről beszélhetnek, mi történik, 2 hónapot igy kibirni nehéz lesz, de a lány csodálatos és megérné...akár hogy is megcsalással indult, szerintem ha ennyire megtaláljuk a másikat, akkor érthető a helyzet...ah. help



2017. jún. 23. 06:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Nőként írok neked... Hát akárhogy is írod az elején, ez megcsalás és ez a te szereped benne, akár beleszerettél, akár nem.

Undi dolog, neked el kell fogadni ezt a szitut, hiszen felvázolta, nincs egyedül. Persze ezettől még nem lett szebb.

Szerintem tényleg nem tudja, hogy mit akar.

Mert ha annyira jó lenne a kapcsolatuk, akárhogy is próbálkoztál volna, lehetőséget sem hagyott volna arra, hogy kikezdj vele. Ez egészen biztos.

Viszont ő nyitott feléd, mikor együtt mentetek bulizni és hagyta, hogy nála aludj.

Szóval tuti, hogy nem kerek a kapcsolata.


ami őt a másik sráchoz húzza, az szerintem a megszokás és az "elvárás", tudja, hogy ott már várják kb egy kész élete lenne.

Viszont itt vagy te, akivel vannak közös pontok, ezekszerint élvezi veled a szexet, mert ha szr lett volna, akkor lezárja.

De itt a szex mellett volt érzelmi kapcsolódás is a részéről.


Nem tudom, hogy fog dönteni.. Ha "tökös" a csaj, akkor belátja, hogy az a kapcsolat, ahova be tud férkőzni egy 3., az már nulla, semmi sem ér.

Így logikusan akkor téged választ, veled próbálja felépíteni az életét.

De ha nem mer váltani, akkor téged át fog tenni egy kis "kaland-mappába", és a párját fogja választani.

Szerintem egyikbe se éld bele magad.

Próbáld meg kivárni ezt a nyarat, ha úgy van ismerkedj, beszélgess lányokkal addig. Szóval ne vágj el magadtól teljesen lehetőségeket.

Nem azt mondom, hogy keress kapcsolatot, de ebben a szituban kifejezetten ajánlom, hogy azért keress más csajokat is, akikkel egyenlőre csak beszélgetsz, irogatsz neten át. Aztán nyár végére beérik minden.

Vagy megkapod őt, akire vágysz, vagy az is lehet, hogy menet közben fordul a kocka, a lány visszalép, de te találtál valakit, akivel nagyon jó volt a kommunikáció.

Bizonyos szempontból úgy érzem, nem veszíthetsz.


35N

2017. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
A csaj f_szhiányos volt, te kéznél vagy mindik, ha épp dugni akar, de amint képbe jön a pasija, rohan hozzá. Egyértelmű, hogy csak azért kellessz neki, mert olcsóbb vagy, mint venni egy vibrátort.
2017. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo felesleges itt most erkolcsi magaslatokrol meg melysegekrol szot ejteni... viszont azt picit probald kivulallo szemmel nezni, hogy egy ilyen minosegben cselekvo embertol megis mit varsz? Csal, hazudik, atb-assza a masikat, akinek meg a szemebe azt hazudja, hogy ot annyira szereti. Szerinted egy ilyen ember majd pont veled fog tisztessegesen viselkedni? Sajnos, azt sem tudjak, mit jelent a szo, csak mennek, amerre epp nedvesednek (ez esetben) vagy amerre epp all a farkuk mas esetben.

Jobban jarsz, ha inkabb kiszallsz belole meg most, mert az ilyen ember csak tovabb fog seriteni a gusztustalan viselkedesevel.

2017. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kit takart az a szó a szájából,hogy "barátom"? Mert ha a külföldi pasit,akkor jobb ha elfelejted. Ugyanis neked nem szánt főszerepet.
2017. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Még ha Téged is "választ", szerinted veled nem fogja ugyanezt megcsinálni? Hülyére veszi a párját, és Te ehhez asszisztálsz.
2017. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj nagyon. Elég sok ilyen nőt ismerek. Kapcsolat, házasság. Pasi kint, itthon meg tart egy pasit aki dugja. Ez, majd mindig addig tart, még vissza nem jön a párja. Nagy a valószínűsége, csak arra kellesz, nehogy belepje a pókháló.

Mondjuk, ez legtöbb nő el is mondja, csak ideiglenesen, pótléknak kellesz.

2017. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyiraaaa sajnállak:(. Ja, nem...mégsem. :P
2017. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Adná az Isten, hogy összejöjjetek.

Orrba-szájba csalna a kis szajha. :D De az ilyen barom meg is érdemli. Kis naiv.

2017. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudom, mit érzel, hogy szerelmes vagy és nem fog tetszeni, amit írok. Azt fogod mondani, hogy ez a lány nem olyan, más, stb.


De gondolj csak bele, mit művel. Barátja van, akinek a háta mögött bepasizik, mert, miért is ne, úgyse tudja meg. Ha ő egy normális lány lenne, lezárta volna a kapcsolatát a kint élő pasijával és csak utána kezd bele veled. Ehelyett két vasat tart a tűzbe, nehogy már a végén egyedül maradjon. Egy komplett idióta vagy, ha vársz rá, szépen végigasszisztálod, ahogy külföldön jókat szexel a pasijával, boldogságszelfiket posztolnak, stb. Te meg szenvedjél. aztán majd esetleg nyár végén benyögi, h bocsi, de mindent meg tudtunk beszélni a barátommal, lávcsi van megint, úgyhogy neked kocc, az érzelmeiddel meg kezdjél amit akarsz.


Ha te egy értelmes srác, vagy akkor nem hagyod, h beültessen a csaj egy ilyen körhintába. Mondd meg neki, hogy nem akarod ezt így tovább, döntenie kell. Nem nyár végén, hanem most. Meddig akar két pasit egyszerre hülyíteni? Elég volt, döntsön vagy eltűnsz az életéből.


Ha ő nem tud tiszta vizet önteni a pohárba, akkor tedd meg te, kérdező.

2017. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra rendesen elkepesztő,hogy egyes ferfi tarsaimat igy lehet manipulalni meg átbaxni!

Ugy oszinten te bele gondoltal mar abba,hogy ő gyakorlatilag átveri/megcsalja/hazudik stb a parjanak,amihez te az elejetol kezdve aszisztalsz!Aztan ugye behülyített ezzel a megjelentek az érzelnek dumaval stb stb.......hagyjad már!Ez csak arra kellett,hogy minel jobban ki tudjo hasznalni.....igy már 2 biztos pont is volt akivel van Dugovics Titusz ha ugy van.....23 evesen ennyire gyermetegen naivnak lenni.....

2017. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!