Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok boldog a barátom mellett?

Figyelt kérdés

Ezt a kapcsolatot nem is igazán akartam, inkább csak hagytam, hogy sodorjon az ár. A barátom odáig, meg vissza volt értem, én meg adtam neki egy esélyt.ennek már 2 éve, azóta vagyunk együtt. Eleinte a hihetetlen kedvességével,humorával, figyelmességével nyűgözött le, a külsejére fel sem figyeltem.

Azonban most változott a helyzet. Külsőre igazi "álompasi" vált belőle, de sajnos teljesen kifordult magából. Sajnálja rám az idejét, a pénzét. Sohasem kedveskedik, nem visz el sehova. Egész nap csak itthol ül, játszik, tv-zik... Már nem beszélgetünk, szex közben is csak magára figyel.. Úgy érzem, nem maradt semmi, amiért érdemes lenne vele maradnom. Ugyanakkor kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz velem szakítás után? Érdekelni fogok még valakit, vagy egyedül fogok meghalni?! :(


2020. febr. 9. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted töle,hogy mi ez a fordulat?
2020. febr. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne maradj együtt senkivel pusztán társfüggőségből, húzod az idődet.
2020. febr. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekelni fogok még valakit, vagy egyedül fogok meghalni?!"


Ha ezt komolyan kérdezted akkor lehet érdemes lenne valami szakember félét felkeresni. Mondjuk ha 80 éves vagy akkor lehet nem fogsz már érdekelni senkit és egyedül fogsz meghalni ....

Nyilván ez arra ment ki, hogy megerősitsünk abban hogy szakíts és megnyugtassunk hogy nem fogsz egyedül meghalni....

Nos... Szakíts, nem dogsz egyedül meghalni!

2020. febr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz egyedül maradni, hacsak nem vagy esetleg 80 éves néni.
2020. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2020. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasid nem érdekled, nem figyel rád, ezt hívják társas magánynak. Ha nem akarsz ebben megöregedni, akkor szakíts! Jön más, aki szeret és megbecsül.

Ha maradsz, akkor senkit se fogsz érdekelni.

2020. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet higy ő is rájött arra amit először írtál. Sodródtál vonzalom nélkül ő meg tepert hogy nagynehezen elfogadd őt (megy szeruntem ő többet tett a kapcsolatba bele). Aztán rájött hogy te nem is vagy akora kunszt hogy megérje teperni.

Aztán eszébe jutott hogy eleinte mennyire langyosan viselkedtél vele és most neked kell teperni.

2020. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!