Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy a barátom fél év együtt járás után sem mutatott be még otthon?

Figyelt kérdés
19L, 22F
2010. júl. 23. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, én már az első randimon dupla randi volt muteromékkal:)
2010. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoznék, hogy miért nem. Esetleg rá is kérdeznék, hogy miért nem mutat be a családjának.
2010. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én sem mutattam még be egyik barátnőmet se a szüleimnek:P igaz kérdezgettek felőlük de még bemutatás nem volt:P

Én pl azért nem mutattam be őket mert nem éreztem úgy hogy sokáig fog tartani és lám igazam is volt:P mindig leléptek vki másért:(... Habár lehet a mostanit befogom mutatni:)

19/F

2010. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
hat eleg fura ha mar fel eve egyutt vagytok :( lehet h csak a csaladjaval van gond. szerintem beszeld meg vele es tudd meg h te vagy a baj vagy esetleg a szulei :)
2010. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet problémák vannak otthon amit nem oszt meg veled, mert szégyenli mondjuk! De a másik véglet is lehet amire gondolsz, bár Te tudod, hogy mennyire szeretitek egymást...

Beszéld meg vele!

2010. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nem ismered meg az "anyós-jelöltet"...! ;)
2010. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem. Lehet, hogy csak egyszerűen nem jutott eszébe, vagy nem volt olyan alkalom. Lehet, hogy problémák vannak otthon. Lehet, hogy szégyelli a lakást, mert mondjuk a szüleinek nincs ízlése, és nem akarja, hogy ez alapján alkoss ítéletet. Lehet, hogy úgy érzi, hogy nincs még itt az ideje...

Egyszerűbb, ha megkérdezed az okát, mintha találgatsz.

2010. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelező bemutatni? Ezt sose értettem. A szüleimnek semmi köze (és nem is érdekli őket), hogy ki a barátnőm, meg a barátnőmet sem érdekelné a szüleim. Ez valami íratlan szabály, hogy be kell mutatni? Valaki magyarázza már el.
2010. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
14:06-osnak: szerintem ez olyasmi helyzet, mintha új lakásba költöznél, új otthont rendeznél be, ahová egyszer sem hívnád meg a szüleidet, és ők sem volnának kíváncsiak rá. A szerelmed jó esetben az életed egyik alappillére, idővel legalább annyira fontossá válik, mint a családod, sőt része lesz a családodnak -- legalábbis errefelé tart az igazán erős kapcsolat. Ha nem érzel rá semmi késztetést, hogy megmutasd a szüleinek, kivel töltöd a napjaidat, neki meg azt, hogy kik neveltek azzá, aki vagy, az arról árulkodhat, hogy a kettő közül valamelyiket nem érzed elég fontosnak -- vagy a szüleidet, vagy a szerelmedet. Én így magyaráznám, hogy miért mutatom be a barátomat a családomnak. Ha nálad nem így működik, az oké, csak fogadd el, hogy sokan igénylik ezt a gesztust, megerősítést. :)
2010. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*megmutasd a szüleiDnek
2010. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!