Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (18/l) kortárs fiúk véleménye nagyon érdekelne

Figyelt kérdés

Miért nem kellek senkinek?:S:'( annyira el vagyok keseredve.... bonyolult lenne az egészet itt leírni de a lényeg az hogy egyszerűen elképesztően szerencsétlen vagyok a szerelemben..nem értem h minden fiú akinek tetszek valamennyire egy idő után miért nem keresi fel többet a társaságom és nem ír msnen ha nem rögtön elutasít.


én egy mások által nagyon szépnek mondott,mindenkivel kedves és nyitott lány vagyok aki érzékeny, figyelmes,értelmes beszélgetőpartner és nem gyerekes és nem viselkedik közönségesen. (tudom,ez elég elfogult önjellemzésként hangzik, és ezért is mondom h minden más infó nélkül nehéz lenne a helyzetemről reális véleményt mondani ismeretlenként..de a kérdés épp ez;h lehet az h az én szubjektív véleményem szerint (és szerintem az 90%ig egyezik a valósággal egy kedves értelmes partner lennék és ennek ellenére higy fiúk akik tetszenek nálam sokkal közönségesebb és csúnyább lányokkal jönnek össze annak ellenére h tudják h nekem tetszenek???


most is;tök jól elbeszélgettem egy fiúval és minden kedvességem ellenére amit bevetettem nem tud nekem írni már 1 hete msnen...és ha ez egyedülálló eset lenne,elfogadnám..de ez a sokadig eset..már rég lemondtam az eszményített elvárásaimról vagy nem várom h körüludvaroljanak és csak egy normális párra vágyom és gyengédségre,esetleg egy elmélyült barátságra nade ez mélyen fáj és nem tudom megérteni h arra se kellek senkinek h beszélgessen velem? ennyire értéktelen lennék? és amellett látom,h nálam sokkal kevésbé szebb,jobb alakú,kedvesebb vagy értelmesebb lányoknak meg minden hónapban új pasija akad?


miért van ez így? mi a baj a fiúkkal? vagy az én helyzetemmel?lehet h túl nagy falat lennék nekik...vagy túl unalmas?


Kérlek írjatok vmi segítőt..előre is köszi...


2010. júl. 23. 12:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Érdeklődsz irántuk?Mert ha a lány nem mutat semmi érdeklődést én hagyom a fenébe.Az meg hogy szép az ízlés dolga, kinek mi a szép...Ha meg nem ír neked miért nem írsz rá te?

20f

2010. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én egy csöppnyi angyképűséget véltem felfedezni a leírásban, de lehet ez csak szubjektív meglátás. Mindenestre ezt nem szeretik a fiúk. Egyébként Te miért nem írsz annak, aki egy hete nem ír neked? Vagy egyáltalán miért MSN-en van ennyire a hangsúly?
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
mert legutóbb is én írtam neki..nálad mit jelent az érdeklődés? mond légyszí egy példát;mit kéne tennem/írnom neki h lássa h érdeklődök?:)
2010. júl. 23. 12:35
 4/34 A kérdező kommentje:
azért az msnen van ennyire a hangsúly mert nem épp a szomszédban lakik és még nem jutottunk el oda h el is hívjon vhova...nem akartam nagyképűnek tűnni;de szerintem ez az igazság..és mivel itt a fórumon nem ismer senki muszáj volt egy támpontot adnom -ami így a saját számból hiú önfényezésnek hangozhat..de mások véleménye alapján mondtam amit mondtam..lehet h nem ez a teljes valóság és azért koppanok annyit de nyitott vagyok akármilyen meglátásokra..:)
2010. júl. 23. 12:40
 5/34 anonim ***** válasza:

Hát keresed, ráírsz magadtól sokszor, nyugodtan írj rá ha te akarsz beszélni vele.Ha egy csaj nem keres engem akkor engem nem érdekel, utálom, ha csak egyoldalú az érdeklődésem és nem viszonozza a csaj.Hívd fel telefonon, keresd minél többször, hogy megjöjjön a kedve hogy érdekel téged.Két emberen múlik egy kapcsolat, ha te semmit nem teszel csak várod hogy mindig ő írjon meg keressen akkor nem lesz semmi, maximum majd kihasználnak csak a szexre.

20f

2010. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy nem jössz be neki, ez is benne van, te is elhívhatod ám nyugodtan, attól még hogy lány vagy, nem dől össze a világ.
2010. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igaz minden amit írtál akkor csak az lehet az oka,hogy nem mernek veled kikezdeni...egyszerűen "túl jó nő" vagy:O?Amúgy azt honnan tudnák,hogy bejönnek-e neked?


Túl jó nő a csajom c. filmet ajánlom megnézni;) talán kicsit beletekintést ad a másik oldalra.


18F

2010. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen fiúkkal barátkozol, a legtöbb csak megdugni akar és ha látja hogy nem adod könnyen magad, akkor nem is kellesz neki. 18/F
2010. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
a tul jo no a csajom az a she's out of my league?
2010. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12:42 - Jaja, király film. :) Magamra ismertem Kirkben. Igen, utolsó. Az az.
2010. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!