Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyáltalán nem kívánom vagy van még remény?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatról lenne szó. Ugye elmúlt a rózsaszínköd, volt már rengeteg vitánk, fogamzásgátlót is szedek. Egy éven keresztül úgy éreztem egyáltalán nem kívánom. Volt, hogy 3 hónapon keresztül nem is szexeltünk. Az utóbbi évbe viszont a heti 1 azért mindig becsúszik. Nem azt mondom, hogy teljes mértékben kívánom, de vannak éjszakák amikor simán megkívánom és lefekszünk. Olyankor sikerül is benedvesednem de csak ha random jön az egész. Szerintetek miért? Amúgy nálam lelki okai vannak annak miért nem tudok lefeküdni vele. Szerintem tudom is rá a választ. Csak néha meg sikerül.
2020. febr. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod rá a választ, miért itt kérdezősködsz? Mi egyébként egyáltalán nem ismerünk, és max csak találgatni fogunk tudni arról, hogy TE miért nem nedvesedsz be....

Szerinted vt értelme annak, hogy ezt a kérdést kiírtad?

2020. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barchobázni szeretnél? Nem fogjuk tudni ebből kitalálni.

Egyébként a fogamzásgátlótól is lehet.

2020. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kérdezed, ha te tudod és meg konkrét dolgot sem írsz. Most mit mondjunk?
2020. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!