Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (többnyire) Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (többnyire) Legyek olyan mint a többi lány?

Figyelt kérdés
Csak azon gondolkoztam, hogy az jó hogy a lányok lenézik egymást a külsejük miatt, de mit gondolnak erről a fiúk ? Inkább az ilyen 'emo görlök' fekete körmökkel és vastag sminkkel, csontvékonyan, vagy az olyan lányok akiknek van alakjuk, szolid smink, tornacipő helyett magassarkú, vagyis a nőiesebbek.Szóval mondjátok, melyik tetszik nektek jobban ?
2010. júl. 23. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Változó

A lényeg az hogy valami megfogjon. Lehet ez a sminkje is de a mosolya is. Igazából mindegy csak legyen személyisége.

2010. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

ha választanom kéne egy

'emo görlök' fekete körmökkel és vastag sminkkel, csontvékony

és egy

olyan lányok akiknek van alakjuk, szolid smink, tornacipő helyett magassarkú, vagyis a nőiesebb

akkor azt választanám amelyiknek nagyobb a melle:D

2010. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

semmiféleképp se emo

a nőiesebb nőket szeretem :)

20 F

2010. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ne is repedtsarkú ribanc qrva!
2010. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Legyél olyan amilyennek jól érzed magad. Ne kövesd a divatot alakítsd ki a saját stílusod, mert másképp Te is csak egy lány leszel a tucat közül.
2010. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell a divatot követned,olyan legyél,amilyennek érzed magad.Érettebb fiúk nem buknak emósokra,ez tény,de úgy sejtem mi sem vagyunk egy korosztály.

21/L

2010. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy legyen rajta mit fogni (de ne legyen kövér, hanem normál testalkatú) és legyen nőies! :) 19/F
2010. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én sem vagyok az a csontvékony alkat, de félreértés ne essék, kövér se.Olyan átlagos.Csak néha elképedek, hogy milyen extrém séróval meg sminkkel stb... mennek ki emberek az utcára és néha elgondolkodom, hogy ez a divat, lehet nekem is változtatnom kéne :S De ha jobban megnézem, inkább maradok a megszokott és 'nőiesebb' külsőnél, nem akarok szivárványhajú tűpárna lenni százhúsz meg ezer piercinggel :)
2010. júl. 23. 19:59
 9/13 anonim válasza:

legyen rajtad magassarkú :)

az igazán nöies és szép...

2010. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az emosok elbújhatnak,a szolid smink a jó,de ha nem muszáj,akkor natúr ne használjon senki sminket szerintem,sajna mostanában a 14 évesek is 6kg púdert meg egyebet magukra kennek,aztán 20 éves korukra úgy szar a bőrük,ahogy van.
2010. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!