Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még valaha érzelmeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha érzelmeken alapuló kapcsolatom?

Figyelt kérdés

17 éves koromban megismertem egy srácot, fél évig jó volt a kapcsolatunk, aztán elhagyott. Rettenetesen szerettem másfél évig, pedig nem is láttam, de nem tudtam elfelejteni. Nagy nehezen sikerült, de utána már képtelen voltam beleszeretni bárkibe is. Pasi nélkül voltam egy darabig, buliztam, barátokkal voltam folyton. Aztán utána már kezdtek kapcsolataim lenne, de egyik sem az érzelmeken alapult részemről, inkább kinézet és pénz miatt voltunk együtt. :/ DE tudom, hogy ez nem helyes... Viszont egyenlőre csak ilyen kapcsolatokat tudok elképzelni, mert anno akkorát csalódtam, hogy képtelen vagyok újra szerelembe esni, bízni valakiben. :/

Vajon meddig lesz ez így? Mert most még csak-csak elvagyok így, viszont majd nem akarom, hogy érdekházasságom legyen például a későbbiekben, szerelmet hazudva leélni az életemet... :S


L/21


2010. júl. 23. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg is érdemled, ha a pénzre mész.:(

De legalább őszinte vagy

23F

2010. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez van. De nem jó.
2010. júl. 23. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak egyet mondj meg.

1.Csóró vagy és emiatt akarsz gazdag pasassal lenni, hogy megvegyen pár dolgot, amit szeretnél

2. Gazdag vagy, és nem akarsz magadnak csóró barátot.


Mert mondjuk ez nem mind1

2010. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csóró, de gazdag sem. Átlag életkörülményeim vannak, talán kicsit jobb annál, de mondanám gazdagnak.

A pénzes pasit sem úgy kell elképzelni ebben az esetben, hogy saját hatalmas ház, BMW... De nekem fontos, hogy el tudjunk menni nyaralni, néha vacsizni, bulizni. Nem vagyok itthon ülős típus, én tudom fizetni a saját szórakozásomat, elvárom, hogy a pasi is képes legyen legalább a sajátját kifizetni, az más kérdés, hogy sosem bunkókkal akadtam össze, tehát meg szokott hívni engem.


DE!!! a kérdés most nem erre irányul... Csak beleírtam, hogy csupán anyagiakon alapuló kapcsolatot nem szeretnék majd magamnak, ha hosszú távra tervezek...

2010. júl. 23. 14:35
 5/8 A kérdező kommentje:
* nem mondanám gazdagnak
2010. júl. 23. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Idővel minden seb begyógyul! Ne légy türelmetlen, majd az idő megoldja. :)
2010. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem!
2010. júl. 23. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig 14:31 vagyok. Így teljesen oké a dolog. Vissazszívom, hogy megérdemled a sorsod. Majd alakul, hisz még 21 éves vagy! Puszi


23F

2010. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!