Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én nem értem meg a Nőket?

Figyelt kérdés

Tenyleg semmi tulzas nincs a storryban.

Egy honapja jottem ossze egy tolem 3 evvel idősebb nővel. Pár ( 3 ) randi után megtortent a dolog de addig mar ketszer valamilyen hulyeseg miatt kitette a szűröm. Rám nem jellemző modon valahogy megis meg tudtuk beszelni es gyakorlatilag két naponta húztunk egy tiszta lapot.

Az elmult 3 hetben felmerult problémak:

- első egyuttletunk elott megtudtam hogy a tőle 15 evvel fiatalabb palijanak akkora volt a csunyaja mire azt mondta hogy az be se fog ferni neki ( kesobb ezt kiegeszitette azzal hogy naponta tobbszor szexeltek es eljuttatta a " fent hegedülnek" orgazmusig.

-a kapcsolataira jellemzo hogy naponta de inkabb tobbszor is kaphato volt mikozben en megkaptam a kedd estet es ha eppen nem volt cirkusz a szombatot.

Ez ketszer sikerult osszehozni mikor azt hiszem eleg figyelmes es odaado voltam. 5-6 orakat szeretkeztunk minek az lett a vege hogy utana onkielegitenem kellet mert fizikai fajdalmat okozott a figyelmetlensege.. persze ez megint feszkot generalt amit sertodessel kezelt es persze kidobott.

Amit a kello pillanatban foleg szex elott vagy utan esetleg kozben a tudomasomra hozott mikozben velem visszafogott es odaadonak nem mondhato volt...

- a hatalmas peniszu fiatal fiu

- az utolso 3-4 kapcsolata elverzett a hatso kapu elott

- akit megszeret azzal napi esetleg napi tobbszori szex teljesen normalis

- imad kocsiba liftbe minden extreme helyen szexelni, menet kozben vagy egy piros lampanal oralisan kielegiteni stb.. mikozben azert szolnom kellett hogy a kezet a combomra tegye ha megyunk valahova.

- ora ejszakaba nyulo facebookozas utan kicsit foglalkozott velem majd kozolte hogy elalmosodott hagyjuk az egeszet most. Es ilyen esetekbe vagy hasonlokba fulladt 80%-ban minden estenk.

- odakat zengett az exeirol foleg hogy milyen harmonikus szexualis kapcsolatai voltak ( es nem tulzok es nem szamoltam de 8-10 orgazmust huzhatott be alkalmankent mikozben alltalaban felbe maradtam)

Persze ezek mellett sok kissebb es gyakorlatilag figyelmetlensegre utalo hulyeseg is bosszantott. A kozossegi oldala tele a multjaval es annak hosszerelmeseivel minket nem válaltfel, hetekig vartam egy egy randira mert ( kedd - hetvegen esetleg) hetfo zumba szerda baratnok csutortok fodrasz pentek szinhaz szombat koncert baratnokkel vasarnap takaritas es hajmosas es szamtalan fontosabbnal fontosabb program ami mellett csokkentett idelye maradt ram.

Igazabol sok sok minden kimaradt de igy is hosszura nyulik ez az egy honap csak valahogy probaltam a hangulatat vissza adni.

Ti kuzdenetek ezert az egeszert mikozben mindezek ellenere megszeretnetek a masikat?



2020. febr. 12. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bigbeerbelly$Tocagigantica
2020. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tojik rád, épp kéznél vagy csak, ha így maradtok évekig hülyít majd, és még neked áll majd feljebb.
2020. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nőt nem érted, mert gondolom nem az első kapcsolatod és gondolom nem minden párod volt És sok más nő sem ilyen.

Amúgy én nem probàlkoznék vele tovább. Közönséges, nem vagytok egy hullámhosszon van ez így.

2020. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy küzdj érte... vagyis vele.

Közönséges, buta mint a föld, alpári, hazug. Nem minden nő ilyen, Te is tudod.

2020. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Persze minderre azt mondaná hogy ezek csak kiragadott momentumok mikozben "hozzá képest" ez maga a foldi paradicsom" ahogy viszonyulni szokott es én vagyok az idiota hogy nem értem meg, hogy Erika vilaga ilyen és ehhez nekem kell feltétel nélkul alkalmazkodnom. Mikor kozben 1 honap rola szólt.

A munkám kishíjan feladtam ( Írországban) egyszer megemlítette hogy milyen jo lenne egy fésulködő asztal es masnapra ott állt. Amikor időt szánt ram ott álltam a ház elött egy csokorral. Estérol estere a kedvenceit csinaltam ( ételek ) és sorolhatnám reggelig. Erre a hála hogy hanyan probálták seggbe.....ni. ez verte le a biztositékot most szombat ejjel miutan orakat kenyeztettem... na mind1 ez mar.

2020. febr. 12. 13:38
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ilyen alpári nővel, aki az eddigi szexuális élete részleteivel traktál téged, nemhogy fésülködőasztalt ne vegyél, de fel se hívd többet... hiányzik ez neked?

Amúgy mi az, ami vonz benne??

2020. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mi vonz benne? 5-10 elcseszett sok évvel fiatalabb nők után felre tudtam tenni az előitéleteimet, el tudtam fogadni feltétel nélkül a korabol adodo itt lóg ott már nem olyan feszes es kicsit narancsos stb látványt. Az elmondottak szerint komoly gondolkozásu (azert tobbszor emlitette hogy ő a carpe diem-nek él) jó pillanatábam kedves es mind emellett hangoztatta hogy mennyire szeret... amirol azt sem allithatom hogy mesterkeltnek tünt. Igazaból inponalt amikor sikerult elkapni egy jo pillanatat es talan tervezni is tudtam vele. Na jo egyre jobban kezdem belatni hogy hulyeseg volt. Mert mikozben fel napot meselt a volt palijarol (6év) aki negy evig feljart hozza uritgetni es meg ket evig tartotta meg mosta a sz...ros gatyait en megkaptam hogy minek tervezek jovo hetre programot. A vege hogy ez nem egy kerdes lesz hanem egy pöttyös regeny :)
2020. febr. 12. 14:12
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

De bírom az ilyen jóhumorú hapsikat, mint Te, kedves Kérdező: egy pöttyös regény:)))


Semmit nem írtál, mi vonz benne. El kellett vonatkoztatnod a korából adódó külső jegyektől, az exről szóló történeteket hallgattad és nem akarta, hogy tervezz vele.

Néha elkaptál egy-egy jó pillanatát? Ez tényleg édes kevés.

2020. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az utolsó levelem hozzá:


Erika.

Nagyon sokat gondolkoztam miota ma du kiszaltal a kocsibol.

Arra jutottam hogy felreteve az osszes hulyeseget es nezeteltereseket, a szamtalan megalazo es mar nem is tudom milyen onerzetemben es onbecsulesemben becsmerlő, gyakorlatilag csak lenező es lekicsinyito helyzeteket. Azon is jocskan tuljutottam mar hogy barkirol tudsz csillogo szemmel felmagasztalva beszelni storyzni es sokszor az orrom ala dorgolni olyan dolgokat amik szerintem epito jelleggel nem hiszem h jok lettek volna. Szoval felretettem minden serelmem, hogy minimalisan sem erzem ugy hogy lenne egy parom egy tarsam, hogy szamithatnek barmiben is vagy feltehetnek barmit is mivel olyannyira inog minden es annyora hangulat fuggo kornyezet vesz korul ami naprol napra elvizonytalanit. Az sem ennyire mervado hogy minden egyutt letunk utan csalodas kell erjen es nyomorgorcs lesz a legszebb pillanatainkbol. Azt is el kell hidd hogy kaptam annyi visszaigazolast az eletemben ami felul irja azokat a mondatokat amikkel helyre probaltal tenni vagy csak poenbol leszeretted volna torni a szarvaim. De az osszes nezetelteresen már tulleptem es hidd el mar nem erdekelnek.

Felfogtam hol a helyem Erika rendszerebe, hol helyezkedem el a felallitott ranglistan es hogy mennyit er minden amit lehetosegeimhez kepest es amennyi idom vagy alkalmam volt nyujtani.

Ami szamomra folytathatatlanna teszi ezt a "kapcsolatot" az az hogy ennel tobbet nem vagyok kepes nyujtani, ennel figyelmesebb nem tudok lenni, ennel jobb szereto sem leszek, erzelmileg sincs feljebb es sorolhatnam azokat a dolgokat amivel megprobaltam hozzajarulni ahhoz hogy egy csodalatos dolgot tudjunk felepiteni.

Ugy erzem hogy ugyan abba a helyzetbe sodrodtam mint az utobbi evekben sokadszorra. Kiteszem szivem lelkem es a hala a figyelmetlenseg, a beskatujázas, a minden rossz es mindenbe zsigerbol bele kell kotni, az alando megbantas es barmilyen ( velt vagy valos ez most mind egy) ertekem lekicsinyitese es ledegradalasa a multam is mint olyan csak becsmerelheto... stb stb.

Szoval mindenben csak serelem er. Csak a kritika es a bunbakkereses. Semmi sem jo es amennyiben 100.000%-osan nem felelek meg az igenyeknek az elvarasoknak vagy eppenseggel a te vilagodnak nezeteidnek vagy szokadaidnak mindjart szar szemet vagyok akibe csak a karmaid tudod belevajni. Magyarul ez ugyan olyan Dramaszak es bebetonozott dilihaz amitol eddig is ha mar ugy lattam hogy nincs kiut menekultem. En igy nem tudok elni. Sajnalom de ebbe belefulladok. Lehet hogy valaki ezt jobban birja vagy turi vagy a vegtelensegig tudja ezt a se veled se nelkuled naponta nyuglodo veszekedesekkel tarkitott es egy honap alatt szamtalanszor a szakitas szelete taszitott kapcsolatot kezelni vagy csinalni. ( te mondtad hogy furtocsket hetente dobtad ki stb. )

Ne haragudj ram de en egy ilyen bizonytalan, kilátástalan, hisszu tavon egyikunknek se jo kapcsolatot, amiben nem tudunk kiteljesedni tartosan boldogok lenni es szamitani egymasra nem tudok uzemelni.

Nem szeretnelek nyaggatni semmi hulyesegemmel vagy radkenyszeriteni semmit. Ha nincs benned eleg lojalitas alazat es megbecsules, ha nincs bizalmad hozzam es nem latsz bennem annyi eselyt hogy ket polot ott hagyj a szekrenyedbe mikozben odakat meselsz milyen aranyos kedves kitarto es ami megutott "szerelem kell hogy letedd a voksod" mondat amit ugy latom bennem nem talaltal meg. Lehet hogy az en elkepzelesem rossz es a valosagtol elrugaszkodott de egy kedd es egy dilihaz pentek mar szpmbat este gyomorgorccsel fekszem le es a vasarnap meg olyan amilyen nekem nem felel meg. En igy nem szeretnek elni es neked sem szeretnem a napjaidat tonkretenni vagy idorol idore rossz erzeseket generalni vagy eppenseggel akar a vallalhatatlan multammal vagy igazabol nem is tudom mi valt ki ilyen indulatokat ingerultseget idegallapotot de mindenesetre ez neked se jo. Egyszeruen csak mi es ezt be kell lassuk nem jovunk ki egymassal. Szepitgethetjuk de attol meg ez igazsag marad. Hamar olyan egyszeru es szep talan harmonikusnak is mondhato este is mikor mar majdnem hegedűlnek ott fent.... ( termeszetesen az orrom ala dorgolted hogy ez sem az en palyam ) de azert tul messze nem alltunk is tud ide jutni mint ra hat oraval allunk.

Ezt en igy nem szeretnem tovabb folytatni. Tenyleg amennyiben keptelenek vagyunk teljes arculatvaltasra, egymas ertekelesere, bizalomra es megbecsulesre, alazatra es meg sok sok alapveto feltetelre inkabb engedjuk el egymas kezet.

Utalok veszekedni nem is tudok es nem is akarok.

2020. febr. 12. 14:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kérlek, ne hagyd magad még jobban megalázni. A lelked kiteszed, ő komplett hülyére vesz, az ujja köré csavart, használ, már amikor épp kénye-kedve támad.

És még Te írsz levelet, hogy ha nincs teljes átfordulás, akkor nincs értelme…

Hidd el, ez a nő nem komplett és nem alkalmas - veled ellentétben - párkapcsolatra. Csak tönkretesz.

2020. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!