Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? mit akar tölem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? mit akar tölem? Hogy viselkedjem vele? Normális hogy gondolok rá? Emłgy is csak titokban beszélünk

Figyelt kérdés
két hete dobott a fiúm, eléggé ki voltam, de most már minden rendben. Van egy fiú ismerősöm, akivel eddig csak szia szia viszonyban voltunk, viszont már szombat óta éjjel nappal beszélünk. hiányzik ha nem ír, és sokszor eszembe jut. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot :/ ő folyamatosan párkapcsolati témákat tesz fel, pl hogy féltékeny típus vagyok e meg hasonlók. nem tudom mire vezethető ez vissza. megkérdezte tegnap hogy érzem e a változás szelét. már tisztáztuk hogy ő sem akar kapcsolatot még az előző barátnője miatt (eddigi lányok kihasználták mert sok pénze van, illetve a barátai többsége is ezért van vele) néha úgy érzem járni akar velem. én kedvelem mert jó fej, lehet vele hülyülni, a pénze pedig cseppet sem érdekel. sőt sajnálom inkább hogy a többiek kihasználják. ha netán összejönnék vele akkor is az lenne hogy a pénze miatt járok vele pedig nem!!!! s a plane hogy jóban van az exemel :s
2013. jan. 17. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Faggasd te is, hogy mire céloz ezekkel,ha már nagyon nemtudod mit akar. Lehet kiváncsiskodik ,vagy össze akar veled jönni,kicsit szorosabbá tenni a viszonyt,és tapogatózik.. Lehet csak azért mondja hogy a volt barátnője miatt nemakar kapcsit ,mert valami miatt nem fejezte ki neked amit érez valójában. Tart attól hogy ismét csalódik.

Nemtudom segítettem e :/ de gondold át!

2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!