Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok. Sajnos párkapcsolatok terén nem volt túl sok szerencsém. Viszont szeretnék megállapodni, saját családot. Jelenleg 2 férfi is elkezdett próbálkozni. Rgyik sajnos elég problémás, mellett elég stresszes lenne az élet viszont érzelmileg kötődöm hozzá. Másik férfi nagyon rendes, semmi probléma nincs vele viszont alig tudunk beszélni egymással mert ő kicsit úgymond 'kocka'. Informatikával foglalkozik. Ránézésre is mint egy 'robot' a mozgása legalábbis meg kicsit a beszéde is fura. Új emberekkel már se kedvem se időm megismerkedni. A két 'rossz' közül melyiket választanátok? A magány se jobb.
2020. febr. 12. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj randizni és hagyd a francba mindkettőt!
2020. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Bekakázok!
2020. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A stresszes átmehet idegbeteggé, így a törés-zúzás veszélye áll fenn. A másikat irányíthatod megfelelő technikákkal, így a 2. jobb.
2020. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a "kockát" választanám, de nekem amúgy is van egy kattanásom a geekekre. Amúgy ha 35 évesen ebben a helyzetben találnám magam, akkor eleve:

1. megszakítanám a kapcsolatot a zűrös exemmel, mert amíg ő képben van, addig egyrészt nem lehet normális kapcsolatot kialakítani és fenntartani mással (meg egyébként is, oka van annak, hogy ex már évek óta, hiba van melletted mindig)

2. olyan partnert választanék, akivel tudom, hogy tartósan együtt tudnék lenni, érzelmektől függetlenül. Ha családot, gyereket szeretnél, akkor neki apára is szüksége lesz, márpedig akkor egy minimum 20 éves elköteleződést érdemes betervezni egy olyan pasival, aki erre alkalmas (tudom, ember tervez, isten végez, de azért az látható, hogy pl a problémás párjelölttel ilyenre nem lenne esélyed már startból sem).

2020. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A problémással azért szakítottatok mert nem működik. Tehát mi itt a kérdés?
2020. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Saját példa... a problémás pasit addig tudtam elviselni, amíg tartott a rózsaszín felhő hatása. Érzelmileg kötődtem hozzá, azt hittem, hogy ez elég lesz. 10 év után már csak a problémát láttam.

Ha már egyszer szakítottatok, mert nem ment, akkor miért tolnál ki magaddal?

A kocka meg már most idegesít, akkor mi lesz később?

Ne ejtsd magad csapdába valakivel, akivel már az eleje is nyögve nyelős, mert annak az a vége, hogy pár év múlva utálod majd a férjedet és magadat is, amiért hozzámentél. Nem leszel boldog és ezért majd csak magadat hibáztathatod majd. Várd ki, hogy jöjjön egy harmadik, akivel nincs stressz és nem is idegesít.

2020. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is baj ha nem ismerkedsz, elég nagy csalódás lenne ez a felfogás és nulla a kisugárzásod. Menj vissza az ismerős rosszba, ne húzz le új embereket.
2020. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem családot akarsz de a 2 ember közül egyik sem vonzz de másik meg nem kell. Okés ha én lennék a "kocka" férfi (amúgy is geek vagyok így jobban bele tudom képzelni magamat), nagyon meggondolnám hogy kezdjek-e veled. Túl sok jót nem mondtál róla sem. A másik pasiról ne is beszéljek.

Most mondanám hogy máshol kéne ismerkedned és muszájból nem kéne felcsináltatni magadat valamelyikkel hogy 20 évig a langyos kutya*arban vigyorogj hogy van valakid, de ez a te bajod. Tanácsként azt javaslom hogy ismerkedj a "kocka férfival". Az exed meg nem véletlenül az.

Mellesleg magadról semmit sem mondtál el ami negatív és/vagy pozitív lenne, mert benned vagy rajtad is lehetnek olyan "defektek" amik taszítanak egy férfit.

27F

2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy zűrös exed, akivel nem mellesleg nem működött a kapcsolat, de még mindig jelen van az életedben "barátként", és van egy kocka pali, aki rendes, tisztességes, egyetlen bűne, hogy kicsit olyan mint egy robot.

Szerintem menj vissza a zűrös exedhez, úgyis felé húz a szíved még mindig. Ja és lehetőleg minél előbb szüljél neki 3 gyereket 😁, a szegény kockát meg hagyd, hadd találjon rendes párt magának.

2020. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a helyzeted, az enyém is mindig ilyen volt. Én végül nem tudtam megerőszakolni magam és egyedül maradtam. Valóban nem sokkal jobb ez sem, de már nem bírtam idegileg, hogy olyannal kell együtt lennem, aki hidegen hagy, esetleg idegesít is vagy olyannal, akihez kötődöm, vonzódom, csak épp sosem lehetek nyugodt.

Nem tudom, a zűrös mennyire zűrös? Milyen ügyei vannak? Tud vele veszélyeztetni téged és a leendő gyereket vagy inkább "csak" magát? A kocka mennyire irritál? Mennyire komoly ez, hogy fura a mozgása és a beszéde? (Mások is így látják?) Utóbbit csak azért kérdezem, mert abból még simán lehet egy aspergeres (autista) gyerek is, más egyéb sem hiányzik, gondolom...

2020. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!