Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor közöljem, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljem, hogy csak szexkapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés
Első szex már megvolt. Most közöljem vele?
2020. febr. 13. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Ha nem ígértél semmit, akkor nincs mit közölnöd. Ha csak megtörtént, nem mondtad, hogy szereted vagy bármi, akkor maximum ő lát többet az egészbe.


#9: Nincs semmi gáz és ciki ebben. A nők részéről gáz és ciki, hogy pár kedves szóval meggyőzhetőek arról, amit utána amúgy ők is élveznek, csak többet akarnak belelátni.

2020. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

11: Nekünk, nőknek, a legtöbbünknek a szex és a szerelem ugyanaz. Nem igazán tudjuk értelmezni, mit gondol, aki azt mondja, hogy csak szexet akar.

Mostanában kezd begyűrűzni a köztudatba a nárcisztikus és pszichopata szakirodalom, ami azt mondja, hogy egy ilyen elmebetegséggel élő ember számára a szex nem intimitás, hanem csak kéjérzet. Hidd el, aki egészséges, annak ez értelmezhetetlen.

2020. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
7%

#12: "Nekünk, nőknek, a legtöbbünknek a szex és a szerelem ugyanaz."

Ebben leírtál egy nagyon fontos dolgot: Ezt akarjátok hinni, miközben általában a vágyra mondjátok sokszor, hogy szerelem. Gyönyörű példa erre, amikor nők teljesen rákattannak fiúbandákra és színészekre, akikért rajonganak és bálványoznak.

Plusz az alapján, hogy a nők között is sokan félrelépnek, megy azért az a szex dolog szerelem nélkül is.

A végét nem értem. Attól lesz valaki egészséges, hogy szerelemből szexel csak? A nárci szöveget manapság páran mindenre ráhúzzák.

2020. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

"a nők között is sokan félrelépnek, megy azért az a szex dolog szerelem nélkül is"


A félrelépés szerinted nem szerelem, szerintem az.

2020. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14: Még jó, hogy a dolgok nem aszerint működnek, hogy mi mit akarunk hinni, hanem aszerint, amik valóban. Különben lenne létezne pár ezer isten és démon is... :D
2020. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

"A végét nem értem. Attól lesz valaki egészséges, hogy szerelemből szexel csak? "


A szex és a szerelem nem két külön dolog, hanem egy. Természetétől fogva.

Ahhoz kell hasadtnak lenni, hogy valaki ezt külön dolognak érezze, az a nem egészséges dolog.

Nem tudom, mit gondol az, aki azt mondja, hogy csak szex. A szex az automatikusan szerelem is. Ha nem, akkor valami baj van az idegpályával vagy a lélekkel...

2020. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

"A szex az automatikusan szerelem is. Ha nem, akkor valami baj van az idegpályával vagy a lélekkel..."

Sosem értettem, hogy pár ember miért gondolja úgy, hogy a dolgok és szavak jelentését kivágja a kukába, ad nekik egy saját jelentést, aztán előadja, hogy az úgy van. Nos, ilyenkor van igazából az idegpályákkal valami gond.

2020. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

#16

Én demiszexuális vagyok, így szerelem nélkül elképzelhetetlen számomra a szexualitás, mindig is ösztönösen így éreztem. De az évek során azt is megtanultam, hogy nem vagyunk egyformák, és ez nem "egészség" kérdése. Az, hogy egyáltalán képes-e valaki különválasztani a szexet és az érzelmeket, nem döntés kérdése, az meg, hogy - az adott életszakaszban vagy úgy általában - melyiket preferálja, melyikre van inkább igénye, az mindenkinek a saját döntése. Ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb ember.

2020. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18: Korrekt, köszönöm!
2020. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szex és a szerelem nem egy és ugyanaz, és nekem sem kell szexhez szerelem. Viszont azt mindenképp illik már az elején tisztázni, hogy ki mit szeretne. És de igen, igenis szánalmas, ha egy pasi csak úgy jut szexhez, hogy teszi a szépet, kamuzik. Az ilyen nem férfi.
2020. febr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!