Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már egyszer csak szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer csak szexkapcsolatot akarok valakivel, akkor elvárhatom, hogy csak olyan férfi legyen akinek a külseje tetszik?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek a kérdést, nem vágyom az ilyen cimplap fiúkra, de egy szexkapcsolatnál nálam bőven elég az ha valaki számomra jól néz ki, és nem is akarok többet, tehát nem akar a belső értékei miatt megszeretni. Nem régiben volt egy férfi aki belement volna a dologba, de.: Külsőre nem a világ szépe, viszont eszméletlenül értékes a belső világa. Ezért is mondtam neki, hogyha most jelenleg készen lennék egy kapcsolatra, akkor szívesen összejönnék vele, mert nagyon tudnám szeretni, de jelenleg én csak szexkapcsolatot akarok valakivel, amihez nem szeretném őt elrontani.


20L


2016. máj. 5. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tökéletesen igazad van, szexelni azzal szexelj aki bejön és nem a belsője a fontos, én is így választanék lányt ha érdekelnének az effajta dolgok.
2016. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jogos.


Elvégre, ha a belső értékeivel nem foglalkozol, nincs ami "megszépítse" a külsejét, ergo vonzódni se fogsz hozzá.


Szexkapcsolatod meg csak olyan emberrel lehet, akihez vonzódsz, aki beindít. Márpedig egy olyan ember, aki külsőre nem tetszik, nem fog beindítani.

2016. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Én 22/F vagyok és egy ilyen típusú kapcsolatra vágyom, esetleg küldhetnénk egymásról képet, hogy szimpatikus vagyok e neked meg fordítva :), Ezt most komolyan gondolom, meg fontos, hogy bírjuk egymást, azért, hogy ne egy megvolt azt szevasz legyen, ha gondolod megdumálhatjuk.
2016. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyjából így van.

Szexkapcsolatnál olyan pasi kell, akivel minden OK az ágyban, beleértve azt, hogy attól beindulsz, ha pucéran látod. Más nem érdekes, akár buta vagy bunkó is lehet, úgyse fog kiderülni, mert nem beszélgettek. :)


Egy jó belsővel és nulla testi vonzalommal viszont ne kezdj kapcsolatba, abból maximum barátság lehet.


Az ideális kombináció, ha tudod szeretni a testét és a lelkét is.


Egyébként jól döntöttél, ha nem kezdesz semmibe azzal a sráccal. De akkor ne tartsd talonban (meg barátzónában meg ilyen fa.szságok, amiket a pasik most kitaláltak maguknak), inkább ne is keresd a társaságát.

2016. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#5-s, nem tudhatod min mentem keresztül, ami ehhez vezetett. :) De választ kértem és kaptam, köszönöm.

2016. máj. 5. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez így korrekt, persze. Mivel szexkapcsolatot akarsz, arra koncentrálj, hogy a szex jó legyen, ne másra. És nyilván jó előre közöld, hogy ezt akarod, mindig legyen nyilvánvaló. Bár úgy tűnik, hogy eleve így csinálnád.
2016. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szexkapcsolatot akartam, akkor nekem is az kellett, hogy egy félisten legyen a férfi. Persze fontos, hogy ne legyen bunkó tapló hülyegyerek, mert az lelohaszt, de azért nem is számított túlzottan a belső. Olyan férfiakkal voltam együtt, akik jól néznek ki, és akik egyébként jó emberek, de nem illünk össze, hosszútávon nem működne köztünk.


Tehát igen, ez nálam is így volt.

2016. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a huszas eveimben volt Ilyen idoszakom egy csalodas miatt,total nosztalgiaval gondolok ra,szuper idoszak volt:-)

30/N

2016. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű.....a szeretőmnél soha nem érdekelt hogy milyen stiklijei vannak, ellenben az nagyon fontos, hogy szexuálisan gerjedjünk egymásra. Sok Nőtől halottam már azt a szöveget, hogy azért vonódik a párjához,mert nagyon jó ember, humoros, és sorolhatnám, de a szexről biztosan nem beszélt,mert nem az a kapcsolat mozgató rugója. Ez értékrend és hozzáállás kérdése. Volt olyan szexpartnerem aki soha nem vált volna el a párjától, szó szerint rajongott a férjéért, de a szexuális életük a nullával volt egyenlő.

39F

2017. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!