Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Párommal meg csak rövid ideje vagyunk együtt. Kedves , aranyos volt. De mintha megváltozott volna. Eleinte sokat keresett , most már nem annyira. Mostanában felhozza , hogy az exe tudta jól izgalomba hozni , hogy kedvel de nem vagyok az igazi meg ilyesmik. Nem tudom mit csináljak. Én tartok hozza , szeretném ha működne de most már kezdek bele fáradni , hogy nem vagyok elég jó neki. Mit csináljak , hogy vegye észre , hogy elveszíthet? Szakítani nem szakítottunk de így sem lehet szerintem , hogy játszik az érzéseimmel
2020. febr. 14. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idővel derülnek ki az ember "extrái", és ha az nem szimpatikus, elgondolkodik a másik fél...

Ez ilyen, így volt mindig is.

2020. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a partner aki az exét emlegeti, az sajnos nem rád koncentrál, az érzést keresi amit régen megkapott és nem veled fogalakozik, soha nem lesz jól működő kapcsolat. Lehet hogy részedről meg van a szerelem, de ez két emberen múlik. Egyértelműen szakítanék.

41F

2020. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De nem veszíthet el, mert te odavagy érte, és akkor is te biciklizel, amikor ő kijelenti, hogy csak azért van veled, mert még nem jött jobb.

Majd befeszülsz szépen, hogy megfelelj neki, közben minden lehetséges módon megalázod magad, és leépül minden önbizalmad. Aztán egy szép napon bejelenti, hogy igazából már hetek óta mást kúr, és belezúgott, úgyhogy tipli van.

Nincs más dolgod, mint ezt kivárni.


Vagy fogod a maradék önbecsülésed, és szakítasz. Jön helyette másik, aki téged akar.

2020. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszíthet el téged mert már rég elveszítetted. Ez csak szexpartneri viszony, annak is a gyengébb formája.
2020. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresném többet az biztos. Szerintem vegyél vissza, ne azt lássa rajtad hogy annyira odavagy érte hogy bármit megtehet veled.
2020. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!