Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék abban az esetben ha nem akarom hogy a barátom eljöjjön a legjobb barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

A párommal együtt meghívást kaptunk a legjobb barátnőmtől a nyáron tartandó esküvőjükre. Viszont tisztában vagyok vele hogy a barátom képtelen mértéket tartani az alkohol terén és borzasztó idegesítően, kellemetlenül viselkedik ha ittas. Egyszerűen teljesen képszakadás van nála, totál kihagy az agya és fogalma sincs mit csinál és kivel olyankor. Nem akarom kihagyni ezt az eseményt, mert óvodás korunk óta legjobb barátnők vagyunk a menyasszonnyal, viszont a barátomat ismerve nem fogja tolerálni azt hogy én egyedül mennék el. Hiába, nem tudok már ilyen téren megbízni benne, mert a bátyámék esküvőjén is teljesen tropára itta magát meg minden közös buli alkalmával matt részeg.


Mit tudnék tenni?


2020. febr. 10. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek kocsival és te gurítsd le az első felest. Onnantól tilos innia, ha haza akartok jutni.


Amúgy meg szerintem felnőtt emberek ezt meg tudják beszélni...

2020. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az esküvőre a barátod nélkül. Ha tetszik tetszik, ha nem akkor nem. Nem kell tönkretennie a lakodalmat a viselkedése miatt.
2020. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt így el neki, mikor nem ittas. Ha normális megérti, ha nem, akkor én átgondolnám ezt a kapcsolatot.
2020. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-al ertek egyet
2020. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyárig még szakíthatsz.
2020. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem értem igazából, hogy miért vagy ennyire gyerekes palival. Ez annyira instant szakítás.
2020. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A srác nem gyerekes!kikérem a gyerekes pasik nevében!Egy tahó...az tény én nem lennék eggyüt ilyen emberrel ha nő lennék.De a baráti körömben sincsenek olyan emberek akik ha seggrészegek se tudnak viselkedni.Rühellem az olyanokat akiknek a fejébe száll a pia és nem viccesek hanem előjönnek a régi lelki traumáik és kötekednek meg sírnak meg verekednek meg minden bajuk van.Ha valaki nem tud ittasan viselkedni az ne igyon.Az meg tripla gáz ,hogy egy családi rendezvényen nem tud viselkedni...szűk baráti kör még oké...De a tesód esküvője???Nem kérdezték meg a szülök miért vagy ilyen taj paraszttal?nem volt ultra gáz?

És ez nem egy véletlen bocs hülye voltam esett..mert az megtörténik egyszer és többet nem issza le magát a fszba...sőt ha már nem issza le magát minek igyon?

Pontossan ezért nem iszok évek óta mert ha nem akarok sgrészegen valami ordenáré bulit csinálni akkor minek az alkohol..Az előbbiből meg úgy érzem kinőttem.

2020. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elvidd! Ne tegyed már tönkre más esküvőjét csak azért, mert te nem értesz a párválasztáshoz.

Nagyon igénytelen ember lehet, ha nem tudja magát kontrollálni részegen és ha ezek után le is issza magát minden alkalomkor. Nálam is instant szakítás kategória. Miért is? Mi értelme együtt lenni egy olyan emberrel, akivel nem lehet közös jövőt alapozni? Gondolj csak bele, hogy a TI esküvőtökön mi lenne, ugyanis minden esküvőn a vőlegényt itatják. Nem égne a pofád, ha a saját vőlegényed tenné tönkre életed legszebb napját? De. Akkor viszont szakíts minél előbb és ne pazarolj rá még több időt.

2020. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne menjetek kocsival.. Ilyenkor úgyis előkerül valaki az asztaltársaságból aki szintén arra lakik, majd elviszlek titeket, én úgysem iszom stb.

Felnőtt emberek vagytok legyetek képesek ezt megbeszélni. Ne vagdalózz egészen egyszerűen magyarázd el neki hogy kényelmetlenül és megalázva érzed magad. Mondd el neki, hogy ez számodra fontos és mindenekelőtt ez a barátnőd nagy napja nem szeretnéd hogy véletlenül is valami az ő hibájából beárnyékolja azt a napot (összetör valamit, kínosan viselkedik). Esetleg valami kompromisszum, hogy te sem iszol egyáltalán vagy mindketten csak 1-1 pezsgő.

Ha nem működik akkor fogod magad és elmész az esküvőre egyedül. Ha pedig cirkuszol,akkor elmondod hogy nem hagyott más választási lehetőséget neked te szóltál, próbáltál vele beszélni. Egyébként is a te barátnőd esküvője ő csak a te +1 vendéged nem pedig fordítva.

2020. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Korlátoz téged, az engedélye nélkül (meg nélküle) nem mehetsz el a barátnőd esküvőjére és még vedel is? Mi a fene tart téged egy ilyen ember mellett? Komolyan érdekel.
2020. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!