Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindkét nem nézőpontja érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét nem nézőpontja érdekel? Jogos?

Figyelt kérdés

Pasiként szeretnék tanácsokat kérni amiben főleg talán a nők segíthetnének.


A barátnőmmel egy hete nem láttuk egymást...az ember azt gondolná hogy de jó lesz újra a szerettünkkel szexelni.Nos mikor megjöttem borotváltan várt és mutogatta milyen nedves...ellenben érezhetően nem sok kedve volt a szexhez így pettingen kívül nem is lett más az is lightos.


Másnap korán ment dolgozni viszont 3 ra már itthon volt...annyira átázott a bugyija napközben hogy le kellett cserélnie...állítása szerint nem voltak pajzán gondolatai napközben...szóval akkor ezt hogy?Elég szexi ruha volt rajta és érezhetően szexisnek is érezte magát.Természetesen most sem vetette rám magát és nem igazán engedte az én közeledésemet sem szexuálisan.


Egy apró dolog még hogy este észre vettem hogy a kedvenc fekete csipkés szexi bodyja ki van mosva...ezzel nincs is gond néha felveszi..azonban mellette ott volt egy olyan szexre vett combfix amit én a kapcsolatunk eleje óta nem láttam...abban biztos vagyok hogy nem miattam mosta ki.Nem szeretnék paranoiás lenni mert a féltékenység tönkreteszi a párkapcsolatot de bizalmatlanná váltam...a kapcsolatunk elején mikor nem heti 1 hanem 3 alkalommal voltunk együtt akkor voltak ilyen bugyi cserélős napjai és mindig szex után.Bármilyen meglátást szivesen fogadok.

26f



2020. febr. 14. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

"borotváltan várt és mutogatta milyen nedves."


Ez női szemmel nagyon fura, elképzelhetetlen...

2020. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát, szerintem már te is tudod, hogy megcsal. Most ha behisztizik és el is hagy, még mindig jobb, mint kétségek között élni. A veled való kevesebb szex is jelentheti ezt.
2020. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

"nem igazán engedte az én közeledésemet sem szexuálisan."


Mit csinálsz konkrétan?

Tudod, mitől érzi magát szeretve?

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

2020. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

"mutogatta milyen nedves...ellenben érezhetően nem sok kedve volt a szexhez "

Most akkor melyik...?

2020. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha melegem van,beleizzadok a bugyimba,nedves lesz es le kell cserelni.


Te betegesen feltekeny vagy. Ez a gaz. Ezzel foglalkozz.

2020. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindig, most is az őszinte kommunikációra szavazok. Egyszerűen kérdezd meg a barátnődet, miért viselkedik így. Lehet, hogy valami női magazinban olvasott valami idióta tippet és azt próbálja ki. Szándékosan felizgat, de nincs szex. Nyugodtan megmondhatod, hogy neked nem tetszik ez a játék.
2020. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Férfi vagyok, viszont annak a házas alfaja :). Ha beleképzelem magam a barátnőd helyzetébe kb az alábbi felállást képzelem el magamnak:


Egy hete nem találkoztunk. Engem ez zavar, nehezen éltem meg. Emiatt érzékenyebb, sebezhetőbb vagyok. Lehet, nehéz hetem is volt, kimerült vagyok, arra lenne szükségem, hogy kis törődést kapjak, nincs kedvem szexelni.


Csakhogy egy hete nem találkoztunk, fizikailag ki vagyok éhezve, de lelkileg jobban. Az érzelmi szükségleteim kielégítése nélkül nem tudok ráhangolódnia szexre, és baromira zavar, hogy te igen. Ezzel igazából én magam sem vagyok tisztában, egész nap arra gondolok, hogy rád ugranék, de amikor hazamegyek, meglátlak, egyből úgy érzem, hogy megalázkodom, ezért elmegy a kedvem.


A gond az, hogy mindezzel én magam sem vagyok tisztában, nem értem, mi történik velem. Alig vártam, hogy találkozzunk, a vakolatot kaparom, de a amikor nyomulsz rám, fejbe rúgnálak legszívesebben. Ezt azonban nem mondom el neked, mert azt gondolom, velem van a baj, ezért inkább előtted és magam előtt is magyarázkodom, és lököm a dumát, hogy mennyire át vagyok nedvesedve.


Mindezt azért, mert félek, hogy ha egy hét után ennyire nem kívánlak, az nem jelenthet mást, mint, hogy baj van a kapcsolatunkkal. Pedig valójában, ha rájönnék, mi a bajom, fel tudnám vállalni a szükségleteimet, akkor egyszerűen elmondanám neked, és ha jó csávó vagy, akkor meg is kapom, amire szükségem van.


Persze, ez egyetlen teória, lehet bármi más is.

2020. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
sajnálom kartárs!
2020. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

nos... a nők nem csak akkor nedvesek alul, amikor fel vannak izgulva. a nőknek van úgynevezett folyásuk.

ez a folyás teljesen normális ciklus közepén, peteérés alatt, illetve menstruációt megelőző napokon.

továbbá folyás akkor is lehet ha valamilyen fertőzése van vagy felborult a hülyeflórája.

szóval... nem csak akkor nedves egy nő odalent ha szexre vágyik.... minden nőnek van folyása. normális dolog, de van ogyyg kórós.


az hoyg borotváltan várt...nézd én akkor is szedem magamon a szőrt, ha nincs pasim. mert kényelmesebbnek higiénikusabbnak érzem, illetve akkor is leszedem ha tudom hogy nincs szex a párommal (pl mert menstruálok) de nem akarok szörös lenni előtte.


cobfixre nincs ötletem.

2020. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Igazából nőként minden részét megtudnám magyarázni, mert van olyan, hogy folyásom van, van olyan, hogy nincs kedvem de próbálkozom és olyan is van, hogy régebbi ruhákat random kimosok. De ha te azt érzed, hogy valami sántít, akkor valószínűleg van valami a háttérben.
2020. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!