Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromnak és nekem különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak és nekem különbözik az ízlésünk a filmek terèn, tehát sosem tudunk olyan filmet választani, ami mindkettőnket érdekel, akkor már nincs is nagyon értelme folytatni a kapcsolatot, igaz?

Figyelt kérdés
Nekem legalábbis az a tapasztalatom, hogy ha nem egyezek a párommal filmek terèn, akkor az a kapcsolat kaka, tehát nem eltérő az érdeklődési körünk!
2019. okt. 29. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer néztek olyat ami neked tetszik, aztán olyat ami neki...

Simán működne, persze ahhoz akarni is kell :D

2019. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez akkora korlátoltság, hogy nincs olyan film ami mindkettőtöket érdekel. Mert nem is akartok nyitott szemmel járni vagy kísérletezni. Én például gyűlölöm az akciófilmeket, de párommal jó pár olyat néztem meg ami azóta nagy kedvenc lett és baromira szeretem. Párom meg például utálja a horrort, a nyomasztó filmeket de mégis lettek neki is kedvencei ebből a kategóriából is mert megnézte őket velem.

A mai filmvilágban már ahol a stílusok teljesen összemosódhatnak és rengeteg féle film van ne mondja már senki, hogy nincs olyan ami mindkettőjüknek bejön. Egyszerűen csak nem kell hisztizni, hogy jajj hát ez sci-fi ezt meg nem nézem mert biztos szar és nem szeretem.

Bár akinek ezt magyarázni kell és egy ilyen egyszerű dolgon képes kiakadni annak biztosan vannak egyéb defektjei is egy kapcsolatban.

2019. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy felnőttek vagytok?
2019. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Egy közös film sincs? Kétlem.

Amúgy 10 évesek vagytok?

2019. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 évesek vagytok, akkor ez valóban válóok. Felnőttek általában tudják ezt kezelni.
2019. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

#2


Azért van ami áthidalhatatlan különbség. Pl. ha az egyik fél szerint a filmkészítés Szent Grálja az Üvegtigris, mert a Sanyi milyen vicces, meg a Másnaposok sokadik része, mert mekkora poén a maszturbáló majom, míg a másik fél olyan drámákat, szatírákat kedvel, mint a Bolond egy napja, Veri az ördög a feleségét, Rekviem egy álomért stb. akkor ott lesznek gondok.

2019. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#6 Értem mire gondolsz, de abban az esetben már akkora intellektuális szakadék van, hogy nem a filmekkel kapcsolatos ízlésük és azok eltérése lesz a probléma, hanem az élet minden területén kiütköző viselkedés és gondolkodás közti differencia.


Jelen esetben a kérdő vagy troll, vagy mindketten elég alacsony értelmi szinten működnek, mert ekkora baromságot megfogalmazni nem egyszerű.

2019. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
#6 Itt megint csak annyi a lényeg, hogy nem kell korlátoltnak lenni. Nem tudom elképzelni, hogy valaki jártas filmek terén, szereti az ilyen komolyabb hangvételű, intellektuálisabb filmeket de mégis annyira korlátolt legyen, hogy nem tud más filmstílusokban örömöt lelni vagy legalább elismerni az azok mögött rejlő munkát és értéket.
2019. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

#8


De azért mindenkinek van 1-2 olyan stílus - vagy inkább csak film - amit nem nagyon tud elviselni. Lehet ez a noir művészfilmektől egészen a fingós vígjátékokig bármi - na ha itt van olyan ellentét, hogy ami egyiknek a kedvence a másiknak a legrosszabb rémálma - ott lesznek bajok, de #7 jól leírta, hogy ilyenkor általában más okokból sem lenne kapcsolat közöttük.


Nekem ezek a legrosszabb filmek pont az ilyen Üvegtigris/Másnaposok/Nagyfiúk/Bazi nagy film szerű valamik ahol általában a történet is csak alibi (Üvegtigris esetében pedig egyáltalán nincs történet), a szereplőkkel azonosulni nem lehet és végig csak bunkó poénok vannak. Wc-n szaró macska, recskázó majom, egy szellemileg sérült fazon random beszólásai "izirájder" meg ilyenek - nem viccesek.

2019. okt. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos akkor muszáj lesz dugni filmezés helyett.
2019. okt. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!