Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt egy kis baleset az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy kis baleset az ágyban, nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Átmentem a barátomhoz, de én már egész nap rosszul voltam, hányingerem volt. Ezt mondtam neki is, semmi kedvem nem volt a szexhez, de azt mondta legalább szájjal elégítsem ki. Addig addig erősködött hogy belementem, pedig szóltam hogy rosszul vagyok. Ami rátett még egy lapáttal, hogy pluszba nyomogatta is a fejem a farkára, ami nagyon nem esett jól. És már éreztem hogy hánynom kell, gyorsan ki is vettem a számból, de pillanatok alatt történt és lehánytam az ágyát. Meg kicsit ő is olyan lett. Nagyon mérges volt, haza is küldött. Szégyellem magam azóta, bocsánatot kértem tőle de nagyon cikinek érzem. Mit tegyek? Fölajánlottam, kimosom a lepedőt, de azt mondta hagyjam. Nagyon gáz? Mit tehetnék még?


L/18


2020. febr. 14. 17:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a sztori, akkor ne legyél együtt olyan barom al, aki nem érti azt a krt egyszerű szót, hogy "rosszul vagyok" és nem bírja felfogni, hogy nem akarod lesz.ni.
2020. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
98%

Mit tehetnék még?


Otthagyod ezt a csicskát, aki betegen leszopat, és még nekiáll feljebb, ha lehányod.

2020. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: ha valamit nem akarsz ne tedd meg
2020. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
98%

Ekkora érzéketlen barmot!

Mit tehetnél?

Elhagyod, de azonnal!

2020. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nagyon ciki. De nem rád nézve, hanem a barátodra nézve. Nem is értem mit akarsz még ettől a bunkótól. Hogy mit tehetnél? Hát hagyd ott minél hamarabb.
2020. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Csak magára gondolt. Ha felfogja a kis agyával,hogy rosszul vagy akkor az értelmesebje megérti. Nem igaz,hogy nem bírta volna ki.

És még megis sértődik? hahaha. Önző!

2020. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell kellemetlenül érezned magadat, tekints erre az egészre úgy, hogy már most kiderult az, hogy mennyire nincsen benne empátia és megértés és tisztelet feléd.

Neki kéne rosszul éreznie magát és nem neked.

2020. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
95%

A barátod egy idióta bunkó amiért erőltette. Te meg hülye voltál hogy belementél. Kisgyerekek csinálják ezt.. Erre hozzák sokszor azt a példát hogy ha valaki azt kéri ugorj utána a kútba, megteszed? Nyilván nem.

Elgondolkodnék elég erősen a helyedben hogy mennyire becsül meg téged a barátod... Ezek alapján semennyire.

2020. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
87%
Atya úr Isten, te nem vagy komplett!
2020. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves ez a csődör?


KIZÁRT, hogy érett FÉRFI legyen.

2020. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!