Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem szeretné, hogy nála aludjak?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag friss kapcsolatról van szó. Mindketten saját lakásban lakunk. Nálam már sokszor itt aludt. Viszont én még nála sosem. Volt h éjfél után is még nála voltam, de azt mondta hogy nem szeretné, h ott aludjak. Mondott minden"kamu kifogást" h másnap korán kel kelnie... Viszont ha nálam vagyunk, akkor gond nélkül itt alszik.

Pedig az ő lakása szebb és nagyobb és mivel tisztaság mániás is, így sokkal tisztább és rendezettebb is.


Mindketten felnőttek vagyunk. Én vagyok a férfi

Mi lehet az oka ennek a viselkedésének?


2020. febr. 15. 07:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van neki más is.
2020. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1#

Ha lenne neki más, az miért magyarázná azt, h nem akarja h ott aludjak? Másnap reggel 6-ra jön hozzá a másik pasi?😀

2020. febr. 15. 07:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik mikor más alkalommal találkoztok?
2020. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy mi honnan tudjuk, hogy miért nem akarja, hogy ott aludj? Még mindig az a felvetésem, hogy lehet van neki más, aki utánad meg oda hozzá aludni, vagy dugni. Nincs jobb ötletem.

Első vagyok.

2020. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3#

Nem értem pontosan a kérdésed! H érted h más alkalommal?

2020. febr. 15. 07:48
 6/21 A kérdező kommentje:

4#

Tudom hogy nem tudjátok. Csak mivel el sem tudom képzelni. Rákérdezni pedig egyenlőre nem akarok. Így gondoltam hogy hátha valakinek van valami ötlete, ha már nekem nincs

2020. febr. 15. 07:52
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy te ezt a tisztasagmaniat ugy ertelmezed, hogy szep es rendezett a lakasa, a valsag meg az, hogy lehet hogy odaig fajult a dolog, hogy panikrohamot kapna, ha beszennyezned a jelenleteddel, hasznalatoddal a cuccait. En ismerek ilyen embert. A ferje nem lephet be a lakasba cipovel, ott leveszi, minden mas holmijat egy elore kikeszitett talba kell raknia, majd meghatarozott utvonalon mehet a furdobe, ahol azonnal le kell zuhanyoznia es at kell oltoznie (mialatt a felesege fertotleniti a behozott dolgokat). Szoval, akar ez is lehet.
2020. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Hu bakker 7 es. Nagyon durva amiket leirtal. Meg belegondolni se tudok hogy ilyen novel eljek
2020. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ciki lenne, ha egy másik beállítana váratlanul, amikor te az ágyból mászol ki.
2020. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Úgy értem h mint pl mikor randiztok tehát nem egymás lakásán vagytok akkor h viselkedik?
2020. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!