Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy beszéljen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy beszéljen az érzéseiről?

Figyelt kérdés

A párommal csak hétvégente találkozunk és depressziós.Sajnos én is az vagyok,de őt nem érdekli én viszont aggódom érte.Szeretem őt.Nem nagyon akar beszélgetni,ha kérdezem,hogy a baja azt mondja semmi és csak belemerül a telefonjába.Azt mondta néha jobban szeret egyedül lenni és nem beszél az érzéseiről.

El vagyok keseredve :( kérlek segítsetek.



2020. febr. 15. 17:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A párom a pasi :)
2020. febr. 15. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

El mondtad az igényét és szerintem azt is miért depressziós, lehet már nem szeret és nem tudja hogyan mondja.

Ha szereted hagyd #egyedül# ahogy mondta

Ha hiányozni fogsz neki jelentkezik.

2020. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem érted meg, akkor soha nem voltál még depressziós... ez nem olyan beszélgetős, másokat szeretős időszak.
2020. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már hogy ne érteném?

dehát már évek óta együtt vagyunk..

2020. febr. 15. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dokihoz kellene mennie, ez így nem jó. Biztos van valami oka, hogy depressziós, van, amit nem tud feldolgozni, stb.
2020. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudsz tenni semmit, főleg hogy te is ezzel küzdesz. Jártok szakemberhez? Mert anélkül nem lesz javulás, csak szenvedés. Értem hogy szereted, de ez nem így működik, hogy valamit szeretnél és az lesz, még ha segítségről vagy jó szándékról is van szó.


Ha ő nem akar változtatni, nem akar javulni és mint mondta, inkább egyedül lenne, akkor ez van sajnos. Inkább kezdj el jobban figyelni magadra és megoldani a saját gondjaidat, mert ugyanolyan értékes vagy mint a te szemedben a párod.

2020. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!