Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok a parom unokatesojara?

Figyelt kérdés

A paromnak rettenetesen nagy a csaladja es van akivel tobbevente talalkoznak csaladi banzaj keretein belul. Most epp volt egy ilyen amire en nem tudtam elmenni. O talalkozott a regnemlatott unokatesojaval. Megbeszeltek,hogy ezentul tobbet fognak talalkozni,hogy felmegy majd a csajhoz iszogatni meg dumalgatni... a parom azota megjegyezte tobbszor is h meglepodott milyen kozvetlen volt vele az unokatesoja es fel szoval azt is hogy amugy jol nez ki... hat nem tudom ,kicsit fura erzesem van ezzel kapcsolatban... szerintetek mennyire normalis a leirt sztori?

En 23n, parom 28f


2020. febr. 16. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Unokahúgomra féltékeny volt az exem.

Szóval van ilyen...


F

2020. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felre ertes ne essek. Nem alltam neki hisztizni vagy barmi ilyesmi... egyszeruen motoszkal bennem egyfajta rosszerzes ezzel kapcsolatban.


Lehet alapja ennek szerintetek?

2020. febr. 16. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Masodunokatesók?
2020. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan. Annyit mondott h unokatesoja. Nem akartam firtatni annyira a dolgot , de lehet rakerdezem majd mennyire kozeli
2020. febr. 16. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha telleg az unokatesoja, akar masod akar nem, akkor nem hiszem h ranyomulna...


De ha csak alibi a sztori, es nincs is unokateso az mas kerdes.

2020. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán nem az unokatesójához készül, mert az ugye beteg lenne kicsit. Lehet, ez csak a fedősztori, és ezért van rossz megérzésed.
2020. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy alibi,tudom ki a csaj ,mar meselt rola tobbszor ..
2020. febr. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!