Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel távkapcsolatban élünk.Azt tudni kell róla,hogy nagyon jóban van a húga pasijával (aki egyébként korábban halomra csalta a húgát,és emiatt egyszer szakítottak is).Mikor megérkezik a csávó hozzájuk,van,hogy csak úgy visítja a nevét,mint egy infantilis kislány,illetve szinte program neki,hogy elszív vele este egy cigit (pedig rég leszokott és engem is próbált leszoktatni).

Ma küldött egy videót,ahol a gyerek megpróbálta kiropogtatni a barátnőm hátát,ezért hátulról a hóna alá nyúlt,és átkulcsolta a karjait a felsőtestén,közben pedig megfogta a mellét.Véletlen volt,aztán feljebb tette a kezét,de akkor is,a barátnőm meg csak röhögött.Mikor számon kértem a barátnőm,akkor tagadta,hogy nem is fogta meg (nyilván vak vagyok),majd berágott rám,hogy mit vagyok féltékeny a húga faszijára. Szerintem lehet ő a Máriás Huncut is,akkor se szorongassa a barátnőmet,a melle közelében pedig pláne ne matasson.De ha meg is történt,akkor meg ne küldjön róla videót a barátnőm,hogy milyen jó poén.

Mi a véleményetek?Túlreagáltam? A barátnőm most nem beszél velem.



2020. febr. 10. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez eleg kellemetlen es specko egy szitu. Hisz lefekudni vele nem hinnem, hogy lefekudne, vagyis hat ahhoz qurva hulyenek kell lenni, viszont teny, hogy akkor sem kene ezeket a hatarokat atlepni. Szerintem beszelj vele, hogy teged ez zavar vegyen vissza, es a csavoval is, vagy a hugaval. Ha leszarjak, akkor mar neccesebb a szitu, lehet vonzodnak egymashoz. De a lenyeg cimbora, ha dugnak, tavozz elegansan, ezert kurd meg elotte te is a hugat.
2020. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Mindenképp beszéld meg a pároddal, hogy mi a helyzet és ha nagyon megharagszik a téma miatt akkor rátapintottál a lényegre. Ha téged szeret ilyen hülyeségeket nem igen kellene csinálnia. Ha tényleg kiderül, hogy kavarnak akkor valóban le kell varrni a hugit! :D

2020. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a cél, hogy féltékeny legyél, így mondhatjuk jogosnak. A barátnőd még nagyon éretlen.
2020. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Távkapcsolat az NEM kapcsolat!


És igen, más(ok) keféli(k).

2020. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jogosan lettél féltékeny. Ha pedig ennyire megsértődik rá, akkor lehet van valami alapod a féltékenységre.

Egyébként meg ne mondjunk olyat, hogy nem fordulhat elő,hogy lefekszik a húga pasijával. Csak itt gyakorin állandóak az ilyen belterjes megcsalások...

2020. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj.. nekem volt egy edzőtársam aki hasonló szituban volt csak o képviselte a srácot. Elmesélte, hogy összejött egy lánnyal. A lány konkrétan belét kihajtotta minden nap főzött rá mosott stb majd rendeztek egy bulit és félrevonult a lánynak a nővérével ahol smárolgattak.. később összejárt a barátnője nővérével dugni a lány háta mögött.. végül kiderült mert rajtakapták őket (levelezés) és pszichológushoz jár a lány azóta is mert nem tudja feldolgozni hogy ilyen patkány módon viselkedett vele a palija meg a nővére. Szóval nem lehetetlen. Nem ismerem a barátnőd de ez a srác világ életében rommá csalta az összes párját. Nem tudom milyen a barátnőd mentalitása de jobb elővigyázattal lenni!
2020. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos!
2020. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!