Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri feladni egy biztos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri feladni egy biztos, de kevésbé boldog kapcsolatot egy új szerelemért?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, ami szintén baklövés volt, de kényszerhelyzet állt fenn. Annyira szeret, hogy nem akar elengedni de így meg szenvedek mellette...
2008. nov. 20. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A válasz egyértelműen: igen, megéri.
2008. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp hasonló helyzetben voltam nemrég, de rájöttem, hogy érdemesebb inkább a régi kapcsolatot felfrissíteni, és adni mégegy esélyt a dolognak. Ha a barátod/bnőd nem szereted már, akkor egyértelmű, hogy szakítanod kellene, merthát ki szereti ha csak hülyítik, avgy pedig szánalombol vannak vele.. Ha pedig nem vagy biztos magadban és az érzelmeidben akkor beszéld meg a pároddal, és a problémákat is, amiért már nem vagy olyan boldog mint azelőtt. Szerintem ez korrekt lenne mind kettőtök számára. Ha pedig már enm szereted szakits vele, ha fáj is de ne okozz neki mégnagyobb fájdalmat azzal hogy elhúzod a dolgot, mert ő továbbra is naprol napra szeret téged, miközben te csak eltávolodsz. Ez csak az én vélemépnyem, de rajtad áll, hogy döntesz:)
2008. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha a mostani kapcsolatban már a részedről nincs érzelem, akkor megéri.
2008. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne bántsd.lehet,hogy én is ebben a helyzetben vagyok.hogy nem szeret a párom és együtt élünk.bár nem kényszerből.de ha nem szereted és megmondod fájni fog neki,ha hazudsz és megcsalod az még jobban.légy vele tisztességes.

nem lesz könnyű de meg kell tenned.tiszteld mert szeret(ami ritka kincs) és légy vele őszinte.én is csak ezt várnám a páromtól.

3.a bizonytalanság még nem ok arra hogy ott hagyd.csak a boldogtalanság a jó ok.és ne azt nézd,hogy van valaki más egyenlőre csak magadat vedd figyelembe.

2008. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!