Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen dolgokat tettek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen dolgokat tettek, mondtak a volt barátotok, barátnőtök amik miatt mondjuk kiábrándultatok, elegetek lett?

Figyelt kérdés

Esetleg elgondolkodtatok h mi értelme.


Kíváncsi vagyok.


N



2020. febr. 20. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Beleböfögött a telefonba
2020. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán semennyire nem éreztem férfinak magam mellette, nem érdeklődött felőlem semmiről, az exei fantasztikus viselkedése miatt folyton engem bántott, semmit nem hallott meg amit mondtam neki, "biztos hogy" jellegű agymenések által voltam elitélve ahelyett h kérdezett vna, mindig pontosan tudta mire gondolok (aminek természetesen köze nem volt ahhoz amire valójában gondolok) stb.
2020. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
egy régi csajomat egyszer hallottam telefonálni a barinőjével és úgy hivatkozott rám hogy "az a hülye". szakítottam vele.
2020. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szidta az egyetemistákat, hogy milyen bunkók. Szerintem én voltam az egyetlen egyetemista, akit ismert...
2020. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem törődött veled sajnos 2. Nem számítottak neki valszeg, 3 as az ciki Bakker lehülyéz mekkora idióta 🤔
2020. febr. 20. 17:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétan téged szidott 3 as :S
2020. febr. 20. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondta (férfi) hogy az ingyenes programokra összefújja a szemetet a szél. És sok hasonlót mondott.
2020. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Beteges féltékenység, irànyítàsmània, màr ezért kiàbràndultam, majd meg is csalt, s mikor közöltem, hogy részemről vége a kapcsolatnak, felpofozott, mondvàn őt egy csaj nem dobhatja.

34/N

2020. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
34/N ott nagy gondok lehettek agyilag a palinal. Nem volt 100 as az tuti. Meg mi az h felpofoz....
2020. febr. 20. 18:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Napjaban tobbszor megvadol azzal, hogy más pasikkal irogatok, talalkozgatok es hogy megcsalom. Közben sosem teszem ezt, ő meg mindenk8bek vigyorog meg integet aki nőnemű
2020. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!