Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa manapság hogy 1 nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa manapság hogy 1 nővel volt összesen szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

28 vagyok, 18 évesen ismerkedtünk meg a feleségemmel az egyetem elején. 21 évesen összeházasodtunk, azóta van 2 gyerekünk. Mindenki őrültnek és furcsának tart emiatt. A feleségemnek volt előttem 4 szexuális kapcsolata. Sajnos a legközelebbi barátok is piszkálnak minket emiatt és már gondot okoz köztünk is. Már bánom, hogy annakidején nem hazudoztam hogy megvolt ez vagy az a csaj, hanem őszinte voltam a barátaimmal. Így tudnak mindent. Azt mondják én vagyok az egyetlen ilyen férfi az országban és vitrinben kéne engem mutogatni. A feleségem barátnői meg tapasztalatlanként beszélnek rólam, aggódnak az ő szexuális életéért, kb szűznek állítanak be. Rendszeresek a baráti borozgatások alatt az ilyen beszólások, célozgatások.

Tényleg ennyire-ennyire fura ez manapság? Nekem abszolút nincs igényem arra hogy valami fesztiválom egy szétizzadt, bepállott csajjal ... vagy fűvel-fával, nőket letölteni a tinderről.

Van rajtam kívül ilyen férfi? Miért olyan hihetetlen és furcsa ez?


2020. febr. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sok ilyen van.
2020. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 2 volt, de veluk osszesen 6 eveg voltam egyutt...


Én buszke vagyok ra, mindket baratnommel ugy voltam hogy le tudnam veluk elni az eletem. Tudom regimodi vagyok, de hat ez van. 26f


Csak maskepp kene gondolj erre az egeszre, ez nem gyengeseg, hanem ero

2020. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha te jól érzed magas és neked megfelel akkor ne mások véleménye vagy elvárása érdekeljen.

Szerintem is ritka én nem is ismerek ilyen embert 😀


31N

2020. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
furcsa.. bár az alapján, hogy mennyit bírsz ömlegeni magadról annyira mégsem meglepő.
2020. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem furcsa
2020. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen férfit. Ő 17 évesen ismerte meg a feleségét, 3 gyerek van. A feleségének előtte egy szexuális partnere volt, szóval ő sem élt túl szabados életet. Jó barátok vagyunk, nem nagyon volt téma még borozgatasok alkalmával sem, hogy kinek mennyi szexuális partnere volt. De ha igen, akkor sem nevette ki senki.

Nem tudom hogy milyen barátaitok lehetnek, de szerintem nagyon gáz, hogy ilyesmivel piszkálnak. Szerintem pont hogy rendben van az, hogy ilyen hamar megtaláltatok egymást, nem dugtatok fűvel-fával.

Nekem is a férjem volt az egyetlen, nem bánom, nincs igényem arra, hogy bepótoljam, ami kimaradt. Igazából nem is érzem, hogy kimaradt volna valami.

Itt a barátokkal van a gond. Ők azok, akiknek gond van a kis fejében.

2020. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudtok a barátokkal ilyenről beszélni? Ezeket nevezed barátoknak? Nem veszed észre, hogy (talán akaratlanul) bomlasztják a házasságotokat? Örülj annak a helyzetnek, amiben vagytok a feleségeddel! Ha ismét előhozzák a témát, tedd őket sínre!!!

Ffi.

2020. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul reagálod le és a feleséged is na nekem szólna be bármelyik barátnőm a férjemről.A férjemnek előttem 2 barátnője volt nekem 3 barátom akivel volt sex mégsem tartozik ez senkire pláne ha olyan barátaink lennének mint nektek.Semmi közük hozzá és szerintem tapintatlanok is hogy ezzel viccelődnek.Ha ti boldogok vagytok és te nem akarsz mindenkit megdugni akkor nagy szerencséje van a feleségednek veled.Meg kell mondani a barátoknak közösen hogy fejezzék ezt be én bunkóságnak tartom.
2020. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen barátai vannak.. annak nincsen szüksége ellenségekre.


Szép barátok, hogy szép lassan ássák alá a kapcsolatotokat.

2020. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eggyel kevesebb volt, mint neked es 35 eves vagyok :)


Van ilyen is....

2020. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!